Виконавчий апарат

 

№ п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Телефон

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ

1

Юрченко Олексій Віталійович

міський голова

 

роб. 3-09-04

 

2 Марченко Віталій Миколайович заступник міського голови  

3

 

секретар міської ради

роб. 3-09-36

 

4

Белінська Альона Петрівна

т.в.о керуючої справами виконавчого комітету міської ради

роб. 3-09-75

 

5 Царенко Петро Павлович в.о. старости с.Гордашівка роб. 9-12-24
6 Капець Остап Іванович в.о. старости с.Здобуток, с-ще Тарасівка роб. 9-96-42

7

Щербатюк Володимир Володимирович

в. о. старости с. Соколівочка, с. Червоне, с-ще Степне

роб. 9-63-98

 

8 Сандул Валентина Володимирівна державний реєстратор роб. 3-09-76
9 Кибаленко Лариса Іванівна начальник- головний бухгалтер фінансово-господарського відділу роб. 3-09-76
10 Захарчук Наталія Андріївна головний спеціаліст фінансово-господарського відділу роб. 3-09-76
11 Ковалишина Світлана Олексіївна начальник фінансового управління роб. 3-09-77

12

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

начальник відділу доходів фінансового управління

 

роб. 3-12-41

13 Шевченко Юлія Вікторівна головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління роб. 3-12-41
14 Вінничук Оксана Вікторівна спеціаліст відділу доходів фінансового управління роб. 3-12-41
15 Дімітрова Лариса Іванівна головний спеціаліст відділу видатків фінансового управління роб. 3-09-74
16 Швець Людмила Анатоліївна провідний спеціаліст - головний бухгалтер відділу видатків фінансового управління роб. 3-09-74
17 Прилуцька Лариса Анатоліївна спеціаліст І категорії відділу видатків фінансового управління роб. 3-09-74
18 Скус Наталія Володимирівна завідувач сектору внутрішнього аудиту фінансового управління роб. 3-09-77
19 Миронюк Людмила Павлівна головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту фінансового управління роб. 3-09-77

20

Гуцал Світлана Володимирівна

начальник загального відділу

 

роб. 3-00-27

 

21   секретар керівника роб. 3-09-05

22

Накопюк Наталія Юріївна

спеціаліст з обліку та контролю за документообігом міської ради загального відділу

роб. 3-06-93

 

23

Орел Тетяна Василівна

спеціаліст з питань діловодства та контролю загального відділу

роб. 3-06-93

 

24 Хмара Анна Анатоліївна діловод загального відділу роб. 3-00-27
25 Бондар Олена Володимирівна  спеціаліст з питань діловодства та контролю загального відділу (с. Соколівочка) роб. 9-63-98
26 Гресько Катерина Андріївна спеціаліст з питань діловодства та контролю загального відділу (с.Гордашівка) роб. 9-12-24
27 Кушенко Наталія Валеріївна спеціаліст з питань діловодства та контролю загального відділу (с. Здобуток) роб. 9-96-42
28 Сноз Олег Андрійович завідувач сектором економічного розвитку та інвестицій  
29 Гайшук Юлія Вячеславівна спеціаліст з питань економічного розвитку сектору економічного розвитку та інвестицій  

30

Островська Оксана Анатоліївна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи

 

роб. 3-11-53

31 Богдан Росколана Михайлівна  спеціаліст з організаційно-кадрової роботи відділу  організаційно-кадрової роботи роб. 3-11-53

32

Шлапаченко Інна Сергіївна

архіваріус відділу організаційно-кадрової роботи

роб. 3-11-53

 

33 Медвідь Леся Георгіївна архіваріус відділу організаційно-кадрової роботи (с. Гордашівка) роб. 9-12-24
34 Красновська Наталія Вікторівна начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування роб. 3-09-78

35

Коваль Мирослав Сергійович

спеціаліст І категорії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій

роб. 3-09-78

 

36 Прилипко Віта Вікторівна спеціаліст з питань ЖКГ та комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування роб. 3-09-78
37 Комар Анатолій Якович завідувач сектором з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства  
38 Коломинська Тетяна Борисівна начальник відділу освіти, молоді та спорту роб. 3-13-12
39

Карман Раїса

Михайлівна

головний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту роб. 3-12-11
40 Лозан Любов Миколаївна провідний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту роб. 3-12-11
41 Михайлова Ганна Дмитрівна спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту роб. 3-12-11

42

Марченко Галина Михайлівна

начальник відділу земельних ресурсів

роб. 3-09-80

 

43 Сокирко Анатолій Васильович спеціаліст І категорії, землевпорядник роб. 3-09-80
44 Крижанівська Оксана Степанівна спеціаліст І категорії, землевпорядник роб. 3-09-80
45 Горошко Тетяна Василівна спеціаліст І категорії. землевпорядник (с.Здобуток) роб. 3-09-79
46 Гончар Станіслав Михайлович Спеціаліст І категорії, землевпорядник (с.Соколівочка) роб. 3-09-79
47 Корчевна Ліна Валеріївна діловод відділу земельних ресурсів (с. Соколівочка)  

48

Солошенко Михайло

Іванович

завідувач сектором з юридичних питань

роб. 3-09-36

 

49

Володін Володимир Геннадійович спеціаліст, юрист сектору з юридичних питань роб. 3-09-36
50 Качур Альона Ісамутдіновна начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації роб. 3-10-22
51   спеціаліст з питань культури та туризму роб. 3-10-22
52 Старовойтова Любов Вікторівна спеціаліст з питань діяльності засобів масової інформації відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  
53 Шевцова Лариса Петрівна начальник служби надання соціальних послуг  
54 Ракоца Галина Михайлівна психолог служби надання соціальних послуг  
55 Гаюн Наталія Василівна фахівець із соціальної роботи служби надання соціальних послуг