Результати поіменного голосування депутатів Тальнівськоі міської ради

13 позачергова сесія Тальнівської міської ради 8-ого скликання

13 позачергова сесія Тальнівської міської ради 8 скликання

 

         м.Тальне                                                     19.10.2017                                             

 

1. Обрано депутатів до міської ради                     26

 

2. Взяли участь у роботі сесії міськради               22 

 

Головуючий – міський голова О.В.Юрченко

 

Відповідно п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

 

1.      Про  внесення  змін   та затвердження в новій  редакції статутів  комунальних підприємств Тальнівської міської ради» в порядку повторного розгляду  рішення міської ради від 12.10.2017 року № 12/8-13 із зауваженнями  міського голови.

2.       Звіт про роботу виконавчого комітету Тальнівської міської ради

3.       Звіт про роботу  відділу культури, туризму та  з питань діяльності  засобів масової інформації Тальнівської міської ради.

4.      Звіт  про роботу сектору економічного  розвитку та інвестицій  апарату управління  Тальнівської міської ради.

5.      Звіт про роботу фінансового  управління тальнівської міської ради.

6.      Звіт про роботу відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

7.      Звіт про роботу  заступника міського голови Тальнівської міської ради.

8.      Звіт  організаційно-кадрового відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

9.      Звіт про роботу відділу земельних ресурсів  Тальнівської міської ради.

10.Звіт про роботу відділу житлово-комунального господарства  апарату управління  Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

11.Звіт про роботу  загального відділу апарату  управління Тальінської міської ради та її виконавчого комітету.

 

 (голосується)

Вирішили: Затвердити порядок денний.

(голосували одноголосно)


Результати поіменного голосування на засіданні

13 позачергової  сесії Тальнівської міської ради 8 скликання

19 жовтня 2017 року

 

№ п/п

ПІБ депутата

1-е питання

2-е питання

3-є питання

4-е питання

5-е питання

6-е питання

7-е питання

8-е питання

9-е питання

10-е питання

11-е питання

1.       

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

проти

не гол.

за

проти

проти

проти

проти

за

за

за

за

2.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

не гол.

утр.

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

не гол.

за.

за

за

за

за

за

відс.

за

4.       

Гурбич Микола Теофанович

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

5.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

не гол.

за

за

за

за

за

за

за

за

6.       

Жоломко Тетяна Петрівна

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

7.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

утр.

за

за

за

за

відс.

за

за

за

8.       

Карпенко Ігор Анатолійович

відс.

відс.

 відс.

 відс.

відс.

відс

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

9.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

утр.

за

за

за

за

за

за

за

за

10. 

Мамалига Ольга Василівна

за

за

не гол.

за

за

за

за

за

за

за

за

11. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

не гол.

за

за

за

за

за

відс.

за

за

12. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

не гол.

за

за

за

за

відс

відс.

відс.

відс.

13. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

не гол.

за

за

за

за

за

за

за

за

14. 

Моряк Тетяна Іванівна

проти

за

за

проти

проти

проти

проти

за

за

за

за

15. 

Накопюк Віталій Іванович

утр.

за

за

утр.

утр.

утр.

утр.

за

за

за

за

16. 

Неділько Олексій Васильович

за

за

утр.

за

за

за

за

за

за

за

за

17. 

Пономаренко Олег Анатолійович

утр.

за

утр.

утр.

утр.

утр.

урт.

відс.

відс.

відс.

відс.

18. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

утр.

за

за

за

за

відс.

відс

відс

відс

19. 

Сідько Василь Петрович

за

за

не гол.

не гол.

за

за

за

відс.

відс.

відс.

відс

20. 

Сноз Олег Андрійович

утр.

за

за

утр

утр.

утр.

утр.

за

за

за

за

21. 

Соколюк Олександр Андрійович

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс.

відс

22. 

Соловей Леся Володимирівна

за

за

утр.

за

за

за

за

за

за

за

за

23. 

Солошенко Тарас Васильович

за

за

не гол.

за

за

за

за

за

за

за

за

24. 

Топтун Ірина Олександрівна

за

за

не гол.

за

за

за

за

відс.

відс.

відс.

відс

25. 

Швець Володимир Григорович

за

за

не гол.

за

за

за

за

відс.

відс.

відс.

відс

26. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

проти

за

за

за

за

відс.

відс.

відс.

відс

27. 

Шуляк Віталій Олександрович

проти

за

за

проти

проти

проти

проти

відс.

відс.

відс.

відс

 

                                      

 

         Міський голова                        О.В.Юрченко