Результати поіменного голосування депутатів Тальнівськоі міської ради

9-а позачергова сесія Тальнівської міської ради 8 скликання

 

м.Тальне       11.07.2017

 

1. Обрано депутатів до міської ради                     26

 

2. Взяли участь у роботі сесії міськради              24

 

Головуючий – міський голова О.В.Юрченко

 

Відповідно п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

 

1. Про місцеві податки та збори на 2018 рік.

2. Про передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади до спільної власності територіальних громад сіл і міст Тальнівського району.

3. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 5/8-3 від 21.03.2017 року, № 3/8-3 від 21.03.2017 року щодо положень про виконавчі органи Тальнівської міської ради.

4. Про  затвердження порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку(доходу) підприємствами комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(голосується)

Вирішили: Затвердити порядок денний.

(голосували одноголосно)

Результати поіменного голосування на засіданні

9-ї позачерговоїсесіїТальнівської міської ради 8 скликання

11 липня 2017 року

 

№ п/п

ПІБ депутата

1-е питання

2-е питання

3-є питання

4-е питання

1.       

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

за

за

за

за

2.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

за

за

за

за

3.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

за

за

4.       

Гурбич Микола Теофанович

за

за

за

за

5.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

за

за

6.       

Жоломко Тетяна Петрівна

за

за

за

за

7.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

за

за

8.       

Карпенко Ігор Анатолійович

за

за

за

за

9.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

за

за

10. 

Мамалига Ольга Василівна

за

за

за

за

11. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

за

за

12. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

за

за

13. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

за

за

14. 

Моряк Тетяна Іванівна

за

за

за

за

15. 

Накопюк Віталій Іванович

за

за

за

за

16. 

Неділько Олексій Васильович

за

за

за

за

17. 

Пономаренко Олег Анатолійович

за

за

за

за

18. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

за

за

19. 

Сідько Василь Петрович

за

за

за

за

20. 

Сноз Олег Андрійович

утримався

за

за

за

21. 

Соловей Леся Володимирівна

за

за

за

за

22. 

Солошенко Тарас Васильович

за

за

за

за

23. 

Швець Володимир Григорович

за

за

за

за

24. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

за

за

25. 

Шуляк Віталій Олександрович

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Міський голова                                                        О.В.Юрченко