Результати поіменного голосування депутатів Тальнівськоі міської ради

Друге пленарне засідання 3-ї сесії Тальнівської міської ради 8 скликання 27.02.2017

Третя сесія Тальнівської міської ради восьмого скликання

друге пленарне засідання

м.Тальне                                                                                          27.02.2017

 

1. Обрано депутатів до міської ради                     26

 

2. Взяли участь у роботі сесії міськради               25 

 

Відсутні депутати: Соколюк О.А.

 

Відповідно п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

 

1.        Про Регламент роботи Тальнівської міської ради.

2.        Про затвердження Положення про відділення (групи) самоокупності при Тальнівській дитячій музичній школі Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області.

3.        Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, комунальної власності та містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

4. Про опікунську раду при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради.

5. Про затвердження заступника міського голови.

6.  Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

(голосується)

Вирішили:Затвердити порядок денний.

(голосували одноголосно)


 

 

Результати поіменного голосування на другому пленарному засіданні

3-ї сесії Тальнівської міської ради 8 скликання

27лютого 2017 року

 

№ п/п

ПІБ депутата

1-е питання

2-е питання

3-є питання

4-е питання

5-е питання

6-е питання

 

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

за

за

за

за

за

за

1.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

за

за

за

за

за

за

2.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

за

за

утримався

проти

3.       

Гурбич Микола Теофанович

за

за

за

за

за

за

4.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

за

за

утримався

проти

5.       

Жоломко Тетяна Петрівна

за

за

за

за

за

за

6.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

за

за

за

утримався

7.       

Карпенко Ігор Анатолійович

за

за

за

за

за

за

8.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

за

за

утримався

утримався

9.       

Мамалига Ольга Василівна

за

за

за

за

утримався

утримався

10. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

за

за

утримався

проти

11. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

за

за

утримався

проти

12. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

за

за

утримався

утримався

13. 

Моряк Тетяна Іванівна

за

за

за

за

за

за

14. 

Накопюк Віталій Іванович

за

за

за

за

за

за

15. 

Неділько Олексій Васильович

за

за

за

за

утримався

утримався

16. 

Пономаренко Олег Анатолійович

за

за

за

за

за

за

17. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

за

за

утримався

утримався

18. 

Сідько Василь Петрович

за

за

за

за

за

проти

19. 

Сноз Олег Андрійович

за

за

за

за

за

за

20. 

Соловей Леся Петрівна

за

за

за

за

утримався

проти

21. 

Солошенко Тарас Васильович

за

за

за

за

утримався

проти

22. 

Топтун Ірина Олександрівна

за

за

за

за

утримався

проти

23. 

Швець Володимир Григорович

за

за

за

за

утримався

утримався

24. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

за

за

утримався

проти

25. 

Шуляк Віталій Олександрович

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                           О. В. Юрченко