Результати поіменного голосування депутатів Тальнівськоі міської ради

Пленарне засідання 1-ї сесії міської ради 8 скликання 12.01.2017 р.

 Пленарне засідання

1-ї сесії Тальнівської міської ради 8 скликання

 

         м.Тальне                                                                      12.01.2017

 

1. Обрано депутатів до міської ради                     26

 

2. Взяли участь у роботі сесії міськради               25 

 

Відсутні депутати: Соколюк О.А.

 

Відповідно п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

 

1. Про початок повноважень депутатів Тальнівської міської ради.

2. Про початок повноважень Тальнівського міського голови (прийняття Присяги, присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування).

3. Про затвердження структури апарату управління Тальнівської міської ради.

4. Про затвердження заступників міського голови.

5. Про утворення постійних комісій Тальнівської міської ради.

6. Про обрання постійних комісій Тальнівської міської ради.

7. Про затвердження Положення про постійні комісії Тальнівської міської ради Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

8. Про покладання обов’язків старости.

9. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дійтапроведення державної реєстрації актів цивільного стану.

10. Про реорганізацію Гордашівської сільської ради.

11. Про реорганізацію Здобутківської сільської ради.

12. Про реорганізацію Соколівоцької сільської ради.

 (голосується)

Вирішили:Затвердити порядок денний.

(голосували одноголосно)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування на засіданні

1-ї сесії Тальнівської міської ради 8 скликання

12 січня 2017 року

 

№ п/п

ПІБ депутата

1-е питання

2-е питання

3-є питання

4-е питання

5-е питання

6-е питання

7-е питання

8-е питання

9-е питання

10-е питання

11-е питання

12-е питання

1.       

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

2.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

4.       

Гурбич Микола Теофанович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

5.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

6.       

Жоломко Тетяна Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

8.       

Карпенко Ігор Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

10. 

Мамалига Ольга Василівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

11. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

за

проти

за

за

за

за

за

за

за

за

12. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

13. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

14. 

Накопюк Віталій Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15. 

Неділько Олексій Васильович

за

за

за

проти

за

за

за

за

за

за

за

за

16. 

Пономаренко Олег Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

17. 

Ребрина Володимир Олександрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

18. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

19. 

Сідько Василь Петрович

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

20. 

Сноз Олег Андрійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21. 

Соловей Леся Володимирівна

за

за

за

утримався

за

за

не голосував

не голосував

за

за

за

за

22. 

Солошенко Тарас Васильович

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

23. 

Топтун Ірина Олександрівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

24. 

Швець Володимир Григорович

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

25. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

за

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

26. 

Шуляк Віталій Олександрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

                                       

 

     Міський голова                                                                    О.В.Юрченко