Результати поіменного голосування депутатів Тальнівськоі міської ради

3-я сесія міської ради 8 скликання від 17.02.2017 року

 

Третя  сесія Тальнівської міської ради восьмого скликання

 

         м.Тальне                                                                    17.02.2017

 

1. Обрано депутатів до міської ради                     26

 

2. Взяли участь у роботі сесії міськради               25 

 

Відсутні депутати: Ребрина В.О., Соколюк О.А.

 

Відповідно п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

 

1.        Про дострокове припинення повноважень депутата Тальнівської міської ради 8 скликання Ребрини В.О. та визнання повноважень депутата Моряк Т.І.

2.        Про внесення змін до складу постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього природного середовища, екології.

3.        Про земельніпитання.

4. Про затвердження заступників міського голови.

5. Про план роботи Тальнівської міської ОТГ на 1 квартал 2017 року.

6. Про затвердження плану роботи Тальнівської міської ОТГ на 2017 рік щодо підготовки регуляторних актів.

7. Про створення тимчасової депутатської комісії по вивченню питання ефективності використання об’єктів комунальної власності громади та земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

8. Про затвердження Програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Тальнівської об’єднаної територіальної громади на 2017рік.

9. Про затвердження Положення про відділення (групи) самоокупності при Тальнівській дитячій музичній школі Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області.

10. Про затвердження Положення про відділ організаційно-кадрової роботи апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

11. Про затвердження Положення про загальний відділ Тальнівської міської ради.

12. Про затвердження Положення про відділ з юридичних питань Тальнівської міської ради.

13. Про затвердження Положення про адміністративну комісію Тальнівської міської ради.

14. Про затвердження Положення про старосту села (сіл, селищ) Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

15. Про виготовлення номерних гербових печаток виконуючим обов’язки старост та штампів спеціалістам з питань діловодства та контролю апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету відповідних населених пунктів.

16. Про внесення доповнень в рішення міської ради № 1/8-9 від 12.01.2017 «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану».

17. Про внесення змін в рішення міської ради № 1/8-3 від 12.01.2017 «Про затвердження структури апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету».

18. Про створення комісії по вивченню питання утримання та функціонування пам’ятки архітектури загальнодержавного значення – Мисливського замку Шувалова у м. Тальне Черкаської області.

19. Про прийняття в комунальну власність Тальнівської ОТГ 49/100 частин житлового будинку (в т. ч. веранда «а»), розташованого по вул. Вокзальній,116 в м. Тальне.

20. Про адміністративну комісію Тальнівської міської ради.

(голосується)

 

Вирішили:Затвердити порядок денний.

(голосували одноголосно)


 

 

 

Результати поіменного голосування на засіданні

3-ї сесії Тальнівської міської ради 8 скликання

17 лютого 2017 року

 

№ п/п

ПІБ депутата

1-е питання

2-е питання

3-є питання

4-е питання

5-е питання

6-е питання

7-е питання

8-е питання

9-е питання

10-е питання

1.       

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

2.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4.       

Гурбич Микола Теофанович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

5.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

6.       

Жоломко Тетяна Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8.       

Карпенко Ігор Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10. 

Мамалига Ольга Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

13. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14. 

Моряк Тетяна Іванівна

-

за

Не голосував через конфлікт інтересів

за

за

за

за

за

за

за

15. 

Накопюк Віталій Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16. 

Неділько Олексій Васильович

утримався

за

за

за

за

за

за

за

за

за

17. 

Пономаренко Олег Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

18. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19. 

Сідько Василь Петрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20. 

Сноз Олег Андрійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21. 

Соколюк Олександр Андрійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22. 

Соловей Леся Володимирівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

23. 

Топтун Ірина Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

24. 

Швець Володимир Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

25. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

26. 

Шуляк Віталій Олександрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

                            

 

 

№ п/п

ПІБ депутата

11-е питання

12-е питання

13-е питання

14-е питання

15-е питання

16-е питання

17-е питання

18-е питання

19-е питання

20-е питання

20-е питання

1.       

Міський голова Юрченко Олексій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

2.       

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3.       

Гижко Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4.       

Гурбич Микола Теофанович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

5.       

Дімітрова Лариса Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

6.       

Жоломко Тетяна Петрівна

за

за

за

за

за

за

утримався

за

за

за

за

7.       

Івченко Раїса Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8.       

Карпенко Ігор Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9.       

Кулик Анна Олегівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10. 

Мамалига Ольга Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11. 

Маринченко Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12. 

Михальченко Алла Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

13. 

Міщенко Володимир Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14. 

Моряк Тетяна Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15. 

Накопюк Віталій Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16. 

Неділько Олексій Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

17. 

Пономаренко Олег Анатолійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

18. 

Ряба Вікторія Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19. 

Сідько Василь Петрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20. 

Сноз Олег Андрійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21. 

Соколюк Олександр Андрійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22. 

Соловей Леся Володимирівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

23. 

Топтун Ірина Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

24. 

Швець Володимир Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

25. 

Шкода Тетяна Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

26. 

Шуляк Віталій Олександрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

     

Міський голова                                                                             О.В.Юрченко