Розпорядження голови ради

ТАЛЬНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від   09.06.2017                                                                             № 109 -Р

 

Про внесення змін до розпорядження

від 10.03.2017 № 31-Р

 

  З метою удосконалення  проведення особистих виїзних прийомів громадян, керуючись Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної  влади та органів місцевого самоврядування», Законом України «Про звернення громадян»,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

   1. Внести зміни до розпорядження від 10.03.2017р. № 31-Р «Про  порядок роботи із зверненнями громадян та організації особистого прийому громадян у Тальнівській міській раді та її виконавчому комітеті»

    1.1. Змінити дні виїзних прийомів та години особистого виїзного прийому в додатку 2 «Графік особистого прийому громадян головою, заступниками голови, секретарем ради, керуючого справами виконавчого комітету, начальниками  відділів, завідувачами секторів, Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету та старостів сіл».

   3. Затвердити графік у новій редакції додаток 1.

   4. Спеціалісту з питань діяльності засобів масової інформаціївідділу культури, туризму Тальнівської міської ради забезпечити опублікування графіка особистого виїзного прийому громадян у засобах масової інформації та оприлюднити на офіційному сайті Тальнівської міської ради.

    5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого  комітету  (Белінську А.П.) та начальника загального відділу апарату управління  Тальнівської  міської ради та її виконавчого комітету (Басок М.В.) .

  Міський голова                                                                    О.В. Юрченко

 

ТАЛЬНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 09.06.2017                                                                               № 108 -Р

 

Про затвердження графіка проведення

особистих виїзних прийомів громадян


     З метою створення  необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, відповідно до статті 40 Конституції України, статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись п.п.19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

        1. Затвердити Порядок організації та проведення  особистого виїзного прийому громадян міським головою, заступником міського голови, секретарем ради, керуючим справами виконавчого комітету Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету  на 2017 рік (додаток 1).

        2. Затвердити графік особистого виїзного прийому громадян міським головою, заступникомміськогоголови, секретарем ради, керуючимсправами виконавчого комітету Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету  на2017рік (додаток 2).   

     3. Спеціалісту з питань діяльності засобів масової інформаціївідділу культури, туризму Тальнівської міської ради забезпечити опублікування графіка особистого виїзного прийому громадян у засобах масової інформації та оприлюднити на офіційному сайті Тальнівської міської ради.

        4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого  комітету (Белінську А.П.) та начальника загального відділу апарату управління  Тальнівської  міської радита її виконавчого комітету (Басок М.В.) .

 

 

 Міський голова                                                                      О.В. Юрченко

 

 

 

 

ТАЛЬНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від  09.06.2017                                                                            №   110  -Р

 

Про запровадження телефонної

«гарячої лінії»

 

      Відповідно до статті 40 Конституції України, статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5, статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись п.п.19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання вимог Закону України , «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 , «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»:

1.     Запровадити роботу телефонної «гарячої лінії» Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету (далі - «гаряча лінія»)у приймальні міського голови за номером телефону 3-09-05.

2.     Затвердити положення про телефонну «гарячу лінію». (додаток 1).

3.     Затвердити графік роботи телефонної «гарячої лінії» згідно додатка 2.

4.     Відповідальним за роботу телефонної  «гарячої лінії» призначити секретаря керівника загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

5.     Спеціалісту з питань діяльності засобів масової інформаціївідділу культури, туризму Тальнівської міської ради забезпечити опублікування графіка роботи телефонної «гарячої лінії»  у засобах масової інформації та оприлюднити на офіційному сайті Тальнівської міської ради.

6.     Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого  комітету  та начальника загального відділу апарату управління  Тальнівської  міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                    О.В. Юрченко

УКРАЇНА

Тальнівська міська рада Черкаської області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Тальнівського міського голови

 

 

Від 19.06.2017 року             № 119 - Р

 

Про скликання восьмої сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати  восьму сесію міської ради VІІІ скликання 30 червня 2017 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Міського центру культури та дозвілля з повісткою денною:

ІІ.    Внести на розгляд восьмої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.     Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді на 2017 – 2021 роки.

2.     Про визначення місця стоянки для таксистів.

3.     Про внесення змін до складу комісії з надання дозволів на рух важковагового транспорту.

4.     Про затвердження актів приймання-передачі майна.

5.     Про прийняття в комунальну власність насосної станції  GSW 1/20 P3 120/ 6 TEPIKSS2.

6.     Про внесення змін до рішення міської ради від 20. 01. 2017 року № 1/8-7 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».

7.     Про внесення змін у рішення  міської ради  № 1/8-3 від 12.01.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік».

8.     Про затвердження Порядкупризначення на посаду керівників

     загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності

9.     Про затвердження Положення про групу централізованого господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту

          Тальнівської міської ради

10.                        Про створення та затвердження Положення про методичну службу

відділу освіти, молоді та спорту Тальнівсьої міської ради

11.                       Про затвердження Комплексної програми «Освіта Тальнівської об’єднаної територіальної громади» на 2017-2021 роки.

12.                       Про внесення змін у рішення міської ради № 1/8-3 від 12.01.2017 року «Про затвердженняштатних розписів на 2017 рік»

13.                       Про внесення змін в рішення  №1/8-6 від 20.01.2017 року  „Про Програму «Призовна дільниця» на 2017 рік”.

14.                        Про передачу працівників ФАПів до Тальнівської ЦРЛ

15.                        Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 21.03.2017 року № 5/8-18 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право на оренду яких набувається з аукціону».

16.                        Земельні питання.

17.                       Різне

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

         ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

   Міський голова                                   О.В. Юрченко 

                          

УКРАЇНА

Тальнівська міська рада Черкаської області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Тальнівського міського голови

 

 

Від 07.07.2017 року             № 139 - Р

 

 

Про скликання дев’ятої позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання.

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати  дев’яту позачергову сесію міської ради VІІІ скликання 11 липня 2017 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Міського центру культури та дозвілля з повісткою денною:

ІІ.    Внести на розгляд дев’ятої позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.     Місцеві податки та збори.

2.     Про передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської

об’єднаної територіальної громади до спільної власності територіальних громад сіл і міст Тальнівського району

     3. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 5/8-3 від 21.03.2017 року, № 3/8-3 від 21.03.2017 року щодо Положень про виконавчі органи Тальнівської міської ради

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

         ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

  Міський голова                                                      О.В. Юрченко 

 

 

ТАЛЬНІВСЬКИЙ МІСЬКА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Тальнівського міського голови

 

Від  18 липня  2017 року                                                             № 145 -  Р

Про скликання десятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати  десяту  сесію міської ради VІІІ скликання 31 липня 2017 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Міського центру культури та дозвілля з повісткою денною:

ІІ.    Внести на розгляд десятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.     Про функціонування другого класу Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на базі дошкільного навчального закладу №7 «Струмочок».

2.     Про організацію безкоштовного харчування Шевченка Тараса Миколайовича, учня 4-Г класу Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.     Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих учнів, які навчаються у навчальних закладах Тальнівської об’єднаної територіальної громади.

4.     Про внесення змін до Статутів дошкільних навчальних закладів «Вишенька» с. Соколівочка та «Пролісок» с. Червоне.

5.     Про затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів міста у новій редакції.

6.     Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки та інші стимулювання відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

7.     Про затвердження тарифів на постачання теплової енергії для опалення Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» та Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2».

8.     Про затвердження Статуту комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

9.     Про внесення змін у рішення міської ради № 5/8-10 від 21.03.2017 року « Про внесення змін та доповнень у рішення міської ради «1/8-11 від 20.01.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік» (відділ культури).

10.                       Про затвердження Положення про сектор з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради.

11.                        Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

12.                       Про внесення змін до рішення №1/8-7 від 20.01.2017 року «Про бюджет Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» із внесеними змінами.

13.                        Про затвердження детального плану території земельної ділянки ПП «Автокомплекс-2010»  під будівництво складів по вул. Чумацькій, 49 (г,е,є,д) в м. Тальне Тальнівського району Черкаської області.

14.                       Про затвердження детального плану території частини кварталу (прилягаючої до вулиці Гагаріна) обмеженої вулицями Гагаріна та Майданецької в м. Тальне Черкаської області.

15.                       Про виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Гагаріна, б/н (район Тальнівського РЕМу), площею 0,0287 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

16.                       Про земельні питання

17.                       Різне

ІІІ.      Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

         ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

    Міський голова                                                     О.В. Юрченко  

            

ТАЛЬНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 21.08.2017 року                                                                                  № 162 - Р

 

 

Про скликання одинадцятої позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання.

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати  одинадцяту позачергову  сесію міської ради VІІІ скликання 29 серпня 2017 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Міського центру культури та дозвілля з повісткою денною:

ІІ.    Внести на розгляд позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

 

1.     Про виконання бюджету Тальнівскої міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року.

2.     Про затвердження Програми по забезпеченню техногенної та пожежної безпеки на території міста Тальне, с. Гордашівка, с. Соколівочка, с. Червоне, с. Здобуток, с. Тарасівка та с. Степне на 2017-2021 роки.

3.     Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 року № 1/8-7 «Про бюджет Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»

4.     Про затвердження контингенту учнів, плати за навчання та штатного розпису Тальнівської дитячої музичної школи на 2017-2018 навчальні роки.

5.     Про  передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської ради в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради (балансоутримувача).

6.     Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівської міської ради в новій редакції.

7.     Про затвердження статутів позашкільних навчальних закладів Тальнівської міської ради у новій редакції.

8.     Про затвердження Положення про колегію  відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

9.     Про реорганізацію шляхом перетворення  Гордашівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» у навчальний заклад  І ступеню  Тальнівської міської ради

     Тальнівського району Черкаської області з 01 вересня 2017 року

10.                       Про призупинення діяльності Гордашівського навчально-виховного

         комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І       

         ступеню»  Тальнівської міської ради Тальнівського району

         Черкаської області з 01 вересня 2017 року у зв’язку з відсутністю учнів.

11.                       Про затвердження внесення змін у рішення міської ради № 5/8-10 від 21.03.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік».

12.                       Про внесення змін в рішення від 30.04.2015 року №63/6-2 (8) «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста 2-квартирного житлового будинку у м. Тальне по вул. Майданецькій, 148».

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

         ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

    Міський голова                                                        О.В. Юрченко

                                            

ТАЛЬНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 21.08.2017 року                                                                             № 163 - Р

 

 

Про скликання дванадцятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання.

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати  дванадцяту  сесію міської ради VІІІ скликання 8 вересня 2017 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Міського центру культури та дозвілля з повісткою денною:

ІІ.    Внести на розгляд дванадцятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.     Про Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей, які проживають на території Тальнівської ОТГ, житлом у 2017 – 2020 роках

2.     Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деякихадміністративних послуг, яка зараховується до бюджету міста

3.     Про передачу в оперативне управління КП «Наш Дім» автобуса «Кубань ЛК- 1 -02»

4.     Про реорганізацію бібліотечних закладів Тальнівської міської ради

5.     Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Тальнівсської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради

6.     Про внесення змін в рішення міської ради від 12.01.2017 року №1/8-3 «Про затвердження структури апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету» зі змінами

7.     Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 21.03.2017 року № 5/8-18 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2017 році, та земельних ділянок, право на оренду яких набувається з аукціону».

8.     Про затвердження детального плану території місця розташування кафе та закладу відпочинку в частині кварталу обмеженій вулицями Замковою та Самойловав м.Тальне Тальнівського району.

9.     Про затвердження детального плану території частини кварталу обмеженої вулицеюВеселокутською в м.Тальнета дорогою Тальне-Черкаси в адмінмежах с.Соколівочка Тальнівського району Черкаської області (територія під міське кладовище).

10.                       Про затвердження детального плану території частини кварталу вулиціДубковецького в межах населеного пункту с.Здобуток Черкаської області.

11.                       Про земельні питання.

12.                       Різне

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

         ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

   Міський голова                                                         О.В. Юрченко

 

Т А Л Ь Н І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 ТАЛЬНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 13.10.2017                                                №188 - Р

 

Про зупинення рішення

міської ради

 

З метою додержання законності у здійсненні місцевого самоврядування, керуючись статтею 19, 140 - 142 Конституції України, пунктом 8 частини 4 статті 42, частиною 15 статті 46, частиною 4 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 20, статті 32 Регламенту Тальнівської міської ради VIII скликання.

    І.     Зупинити рішення Тальнівської міської ради від 12 жовтня  2017 року №12/8-13 "Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних підприємств Тальнівської міської ради».

    ІІ.     Скликати  тринадцяту позачергову сесію Тальнівської міської ради восьмого скликання 19 жовтня 2017 року, о 11 годині, в великому  залі засідань МЦКД (вул. Гагаріна, 8), на розгляд якої винести питання «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних підприємств Тальнівської міської ради» в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року№12/8-13 із зауваженнями міського голови, що додаються.

 

    ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

      ІV.   Довести до відома депутатів і населення міста про скликання позачергової  сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

 

Міський голова                                                О.В. Юрченко