Порядок денний позачергової дев'ятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

1. Про місцеві податки та збори.

2. Про передачу об'єктів комунальної власності Тальнівської об'єднаної територіальної громади до спільної власності територіальних громад сіл і міст Тальнівського району.

3. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 5/8-3 від 21.03.2017 року, № 3/8-3 від 21.03.2017 року щодо Положень про виконавчі органи Тальнівської міської ради.

4.Про  затвердження порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Міський голова                                               О. В. Юрченко

 

Порядок денний  десятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання

 

1.     Про функціонування другого класу Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на базі дошкільного навчального закладу №7 «Струмочок».

2.     Про організацію безкоштовного харчування Шевченка Тараса Миколайовича, учня 4-Г класу Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.     Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих учнів, які навчаються у навчальних закладах Тальнівської об’єднаної територіальної громади.

4.     Про внесення змін до Статутів дошкільних навчальних закладів «Вишенька» с. Соколівочка та «Пролісок» с. Червоне.

5.     Про затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів міста у новій редакції.

6.     Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки та інші стимулювання відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

7.     Про затвердження тарифів на постачання теплової енергії для опалення Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» та Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2».

8.     Про затвердження Статуту комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

9.     Про внесення змін у рішення міської ради № 5/8-10 від 21.03.2017 року « Про внесення змін та доповнень у рішення міської ради «1/8-11 від 20.01.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік» (відділ культури).

10.                       Про затвердження Положення про сектор з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради.

11.                       Про внесення змін до рішення №1/8-7 від 20.01.2017 року «Про бюджет Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» із внесеними змінами.

12.                        Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

13.                       Про затвердження детального плану території земельної ділянки ПП «Автокомплекс-2010»  під будівництво складів по вул. Чумацькій, 49 (г,е,є,д) в м. Тальне Тальнівського району Черкаської області.

14.                       Про затвердження детального плану території частини кварталу (прилягаючої до вулиці Гагаріна) обмеженої вулицями Гагаріна та Майданецької в м. Тальне Черкаської області.

15.                       Про виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Гагаріна, б/н (район Тальнівського РЕМу), площею 0,0287 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

16.                       Про земельні питання

17.                       Різне:

17.1.Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата міської ради та опису посвідчення

Міський голова                                О.В. Юрченко

Порядок денний позачергової одинадцятої сесії Тальнівської міської ради 8-ого скликання

1.     Про виконання бюджету Тальнівскої міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року.

2.     Про затвердження Програми по забезпеченню техногенної та пожежної безпеки на території міста Тальне, с. Гордашівка, с. Соколівочка, с. Червоне, с. Здобуток, с. Тарасівка та с. Степне на 2017-2021 роки.

3.     Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 року № 1/8-7 «Про бюджет Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»

4.     Про затвердження контингенту учнів, плати за навчання та штатного розпису Тальнівської дитячої музичної школи на 2017-2018 навчальні роки.

5.     Про  передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської ради в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради (балансоутримувача).

6.     Про передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської ради в оперативне управління відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради (балансоутримувача)

7.     Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівської міської ради в новій редакції.

8.     Про затвердження статутів позашкільних навчальних закладів Тальнівської міської ради у новій редакції.

9.     Про затвердження Положення про колегію  відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

10.                       Про реорганізацію шляхом перетворення  Гордашівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» у навчальний заклад  І ступеню  Тальнівської міської ради

     Тальнівського району Черкаської області з 01 вересня 2017 року

11.                       Про призупинення діяльності Гордашівського навчально-виховного  комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І        ступеню»  Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області з 01 вересня 2017 року у зв’язку з відсутністю учнів.

12.                       Про затвердження внесення змін у рішення міської ради № 5/8-10 від 21.03.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік».

13.                       Про внесення змін в рішення від 30.04.2015 року №63/6-2 (8) «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста 2-квартирного житлового будинку у м. Тальне по вул. Майданецькій, 148».

Порядок денний дванадцятої сеії Тальнівської міської ради 8-ого скликання

1.     Про Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей, які проживають на території Тальнівської ОТГ, житлом у 2017 – 2020 роках

2.     Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деякихадміністративних послуг, яка зараховується до бюджету міста

3.     Про реорганізацію бібліотечних закладів Тальнівської міської ради

4.     Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради

5.     Про внесення змін в рішення міської ради від 12.01.2017 року №1/8-3 «Про затвердження структури апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету» зі змінами

6.    Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 21.03.2017 року № 5/8-18, рішення міської ради від 30.06.2017 року № 8/8-13 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення,які підлягають продажу у 2017 році, та земельних ділянок, право на оренду яких набувається з аукціону»

7.     Про затвердження детального плану території місця розташування кафе та закладу відпочинку в частині кварталу обмеженій вулицями Замковою та Самойловав м.Тальне Тальнівського району.

8.     Про затвердження детального плану території частини кварталу обмеженої вулицеюВеселокутською в м.Тальнета дорогою Тальне-Черкаси в адмінмежах с.Соколівочка Тальнівського району Черкаської області (територія під міське кладовище).

9.     Про затвердження детального плану території частини кварталу вулиціДубковецького в межах населеного пункту с.Здобуток Черкаської області.

10.                       Про земельні питання.

11.                       Різне

11.1. Про виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Гагаріна, 54, площею 0,0287 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою визначення ймовірної ціни її продажу.

11.2. Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин)  в нежитлові  та навпаки