ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ                                     РІШЕННЯ                                                

 

Від  ____  _________ 20__                                                          № ______

 

 

Про виконання бюджету об’єднаної

територіальної громади за 2017 рік

 

Керуючись ст. 28 та 80 Бюджетного кодексу України, пп.1 п. а) ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт начальника фінансового управління Тальнівської міської ради Ковалишиної С.О. про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік (додається).

 

2. Винести на розгляд чергової сесії міської ради питання затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника фінансового управління Тальнівської міської ради Ковалишину С.О.

 

Міський голова                                                       О.В.Юрченко   

Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік                                                               

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ                                       РІШЕННЯ

 

Від  ____  _________ 20__                                                           № ______

 

Про внесення змін до рішення

виконкому від 12.01.2018 №3

«Про затвердження штатного розпису

виконавчих органів Тальнівської міської

ради на 2018 рік»

 

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.10.2005 за №1209/11489, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Внести зміни в додаток 1 рішення виконкому Тальнівської міської ради від 12.01.2018 №3 «Про затвердження штатного розпису виконавчих органів Тальнівської міської ради на 2018 рік» виклавши його в новій редакції (додається).

 

2. Начальнику-головному бухгалтеру фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І. здійснити перерахування заробітної плати згідно п.1 даного рішення.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Тальнівської міської ради Белінську А.П та начальника-головного бухгалтера фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І.

 

Міський голова                                                                     О.В.Юрченко 

                                 Додаток до рішення виконкому від 16.02.2018 №   

                                                 

                                   ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА                 

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ                                           РІШЕННЯ

 

 

Від  _____________ 20__                                                            № ______

 

 

Про виконання Програми розвитку

та удосконалення організації харчування

у навчальних закладах Тальнівської

міської об’єднаної територіальної

громади за 2017 рік

 

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», частиною третьою ст.. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», розглянувши звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коломинської Т.Б. про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити звіт про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік (додається).

 

2. Відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради:

 

1) Організовувати та контролювати якісне харчування в закладах освіти;

 

2) Забезпечити упродовж 2018 року безкоштовне харчування дітей пільгових категорій згідно з  законодавством та відповідно до показників фінансування Програми «Дошкільна освіта» по КПК 1010 та «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КПК 1020;

 

3) Вживати заходів щодо максимального охоплення дітей та учнів гарячим харчуванням.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коломинську Т.Б.

 

Міський голова                                                                     О.В.Юрченко   

       Довідка        

 

про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладахТальнівської міської об’єднаної

територіальної громади за 2017 рік

Рішенням сесії Тальнівської міської ради від 17 лютого 2017 року № 3/8-8 затверджено Програму розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Метою програми є сприяння збереженню здоров’я дітей та учнів громади, забезпечення всіх раціональним, якісним та безпечним харчуванням; організація безкоштовного харчування дітей пільгових категорій.

Завдання програми полягають у вдосконаленні якості харчування учнів та вихованців навчальних закладів, у вдосконаленні управління системою забезпеченням учнів та вихованців навчальних закладів.

На виконання вищезазначеної програми відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та керівники закладів освіти громади здійснюють контроль за організацією харчування у закладах. Забезпечується дотримання нормативно – правових документів щодо організації харчування у навчальних закладах.

З метою попередження спалаху гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь  у  закладах дошкільної освіти  двічі на рік проводилася перевірка якості термічної обробки готових страв та змивів посуду. За результатами санітарно – мікробіологічних досліджень Тальнівського міжрайонного відділу  Черкаського обласного лабораторного центру Держсанепідслужбиза вказаними показниками, калорійністю та термічною обробкою готові страви  відповідаютьвимогам санітарних норм. Проби змивів на визначення бактерій групи кишкової палички показали негативні результати. Проведені дослідження свідчать про забезпечення  у закладах належних санітарно – гігієнічних умов.

Педагоги та медичні сестри формують у дітей навички правильного та здорового харчування.

У закладах створені всі умови для повноцінного харчування дітей та учнів. Керівники закладів освіти проводять роз’яснювальну роботу серед батьків щодо збільшення кількості дітей, які охоплені гарячим харчуванням.

Упродовж 2017 року постачання продуктів харчування в закладах освіти  забезпечується приватними підприємцями. Зокрема, у заклади дошкільної освіти в період з 01.01.2017 року по 30.09.2017 року продукти харчування постачав

Склярук В.Д.У Тальнівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 01.01.2017 по 30.08.2017 року – Бондаренко В.О. Із 01.09.2017 року в усі загальноосвітні навчальні заклади та упродовж року у Тальнівський НВК та Тальнівську ЗОШ І-ІІ ступенів №3 постачання продуктів здійснювала  Костенко Н.В. Із  01.10.2017 року Костенко Н.В. стала постачати продукти харчування в усі заклади освіти. Хліб та хлібобулочні вироби у заклади освіти постачав ФОП Семенюк М.О., молоко та кисломолочний сир – ФГ «Дружба – 2»(Тульчинський Н.Б.). Картоплю закупляли у Мельник Т.О.,     Анохіної Є.І., Рейнюка Ю.І. Інші овочі закуплялися у Рейнюка Ю.І. та Анохіної Є.І. Цукор - в Анохіної Є.І. Масло та яйця у заклади дошкільної освіти впродовж року та з вересня 2017 року в усі заклади освіти постачала Черкаська регіональна продовольча компанія.

У закладах освіти села постачання продуктів харчування здійснює ПП

Хлівнюк В.В.

Перелік постачальників та графік завезення продуктів харчування затверджений Тальнівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Усі продукти харчування  закупляються згідно з заявками та при наявності сертифікатів якості.  Керівники слідкують за термінами зберігання та якістю продуктів.

Позабюджетні кошти на харчування в дошкільних навчальних закладах не залучаються.

У закладах дошкільної освіти затверджений 3-х разовий режим харчування, у загальноосвітніх навчальних закладах - одноразовий.

Харчування здійснюється згідно з перспективним  двотижневим меню, затвердженим Тальнівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.У закладах дошкільної освіти літо-осінь, зима-весна; у загальноосвітніх навчальних закладах - посезонно осінь, зима, весна.З метою попередження вірусних  захворювань дітей,  зміцнення їх імунітету щороку в осінньо-весняний період у шкільній їдальні проводиться вітамінізація страв. Так, у жовтні та в березні протягом двох тижнів у третю страву (чай, сік, компот) додається аскорбінова кислота з розрахунку 50 мг на одного учня   віком від 6 до 12 років та 70 мг  - від 12 до18 років. Інколи для профілактики учням у меню включається чай з лимоном.У 2017-2018 н.р. восени вітамінізація не проводилася із - за відсутності аскорбінової кислоти.

Середній показник виконання норм харчування у закладах дошкільної освіти  по Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді за 2017 рік становить 62% (у місті  - 63%, у селі – 60%).

У загальноосвітніх навчальних закладах -  88%, (у місті -  89%, у селі - 87 %).

Щодня на кожний наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням перспективного двотижневого меню, картотеки страв складаються меню-розклади відповідно до затверджених норм харчування; кожного дня за 30 хв. до роздачі їжі оцінюється якість її приготування,  кухар відбирає добові проби в чистий посуд з кришкою в об’ємі порції. Проби зберігаються протягом доби в холодильнику до закінчення аналогічного прийому їжі наступного дня і є показником якості роботи кухарів.

У  закладах освіти щоденний контроль за організацією харчування дітей здійснюється медсестрою, у ДНЗ «Пролісок» с. Червоне - завідувачем ДНЗ.

Батьківська плата учнів загальноосвітніх навчальних закладів складає 100% . Батьківська плата за харчування дітей у сільських ДНЗ становить 40%, у ДНЗ міста 60% від вартості харчування та визначається і затверджується один раз на рік Тальнівською міською радою.

Середньорічна вартість харчування у загальноосвітніх навчальних закладах  для дітей віком від 6 до 10 років становить 12.12 грн., для дітей віком 10 років і старше – 13.81 грн.

Середньорічна вартість харчування у закладах дошкільної освіти для дітей віком до 3-х років становить 11.37 грн, для дітей віком від 3-х до 6(7) років – 15.05 грн., у сільській місцевості 14.84 грн.

У січні 2017 року вартість дітодня для дітей до 3-х років становила 9.35 грн., у грудні – 13.6 грн. Для дітей віком від 3-х до 6 (7) років у січні – 12.44 грн., у грудні – 18.2 грн. У січні вартість дітодня у ЗНЗ становила для дітей віком від 6 до 10 років 11.98 грн., для дітей віком від 10 років і старше 14.04; у грудні для дітей від 6 до 10 років – 12.92 грн., для дітей віком від 10 років і старше 14.68 грн.

На виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади організовано безкоштовне харчування для 103 дітей  пільгових категорій закладів дошкільної освіти та 127 дітей загальноосвітніх навчальних закладів. З них у закладах дошкільної освіти охоплено безкоштовним харчуванням 49 дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», 2 дітей без батьківського піклування,  5 напівсиріт, 1 дитина, батькоякої мобілізований на військову службу, учасник антитерористичної операції, який безпосередньо перебуває в зоні проведення АТО. 6 дітей, що прибули на тимчасове проживання із Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, 8 дітей – інвалідів, 37 дітей, учасників бойових дій.  20 дітей пільгових категорійперших класів, які навчаються на базі закладів дошкільної освіти забезпечені безкоштовним харчуванням.

50% від вартості харчування у закладах дошкільної освіти сплачують 37 дітей з багатодітних сімей дошкільного віку та 10 першокласників. Без пільг у закладах дошкільної освіти харчується  580 дітей дошкільного віку та 123 учні  перших класів. Усі вихованці закладів дошкільної освіти забезпечені гарячим харчуванням.

У загальноосвітніх навчальних закладах організовано безкоштовне харчування для 39 учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», 9 дітей – сиріт та 8 дітей позбавлених батьківського піклування,  4 дітей, що прибули на тимчасове проживання із Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, 2  дітей із особливими освітніми потребами, які навчалися в інклюзивних класах, 60 дітей учасників бойових дій.

У загальноосвітніх навчальних закладах на кінець року гарячим харчуванням охоплено 826 осіб, що становить 50% від загальної кількості.

Упродовж 2017 року у всіх закладах освіти організовано гаряче харчування. У порівнянні з січнем 2017 року  зменшилася на 1% кількість учнів охоплених гарячим харчуванням. Це свідчить про неспроможність окремих батьків сплачувати кошти за харчування у зв’язку з підняттям цін.

Керівники закладів освіти та працівники кухні працюють над забезпеченням збалансованого харчування школярів та вихованців закладів освіти.  На жаль, стовідсоткове  виконання натуральних норм харчування не можливе через здорожчання продуктів харчування та обмеження фінансування.

У цілому  стан виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік задовільний.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                       Т.Б. Коломинська

 

                                 ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                       РІШЕННЯ

 

Від  ____  _________ 20__                                                       № ______

                                                                         

 

Про виділення коштів для

проведення відкритого чемпіонату

м. Тальне з шахів та шашок

 

Керуючись ст. 19 Конституції України, ст. 25, 26, 28, 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням сесії Тальнівської міської ради від 20.12.2017 № 16/8-13 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018 – 2020 роки», Плану заходів Черкаської обласної ради з розвитку неолімпійських видів спорту на 2018 – 2022 роки в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді від 15.12.2017 року, Положення про проведення відкритого чемпіонату м. Тальне з шахів та шашок, затвердженого міським головою від 19 січня 2018 року,розглянувши клопотання відділу освіти, молоді та спорту від 31.01.2018 № 01-05/214, з метою пропаганди, розвитку і популяризації шахів і шашок у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Виділити кошти по КПК 5061, в сумі 2000,00 грн., для проведення відкритого чемпіонату м. Тальне з шахів та шашок, який буде проходити протягом січня-лютого 2018 року.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника - головного бухгалтера фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коломинську Т.Б.

 

Міський голова                                                                     О.В. Юрченко 

           ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

вул. Соборна, 30 Б, м. Тальне, Черкаська обл., 20401тел.(04731) 3-12-11

E-mail:  talneosvita.otg@gmail.com, кодЄДРПОУ41326277

 

31.01. 2018  № 01-05/214                                               

 

                                                                                Міському голові

                                                                                Юрченку О.В.

 

    

Клопотання

 

           З метою виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки

(рішення 16 сесії 8 скликання Тальнівської міської ради від 20.12.2017 № 16/8-13), Плану заходів з розвитку неолімпійських видів спорту на 2018-2022 роки в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді (погодженого від 15.12. 2017), Положення про проведення відкритого чемпіонату м. Тальне з шахів та шашок (затвердженого 19 січня 2018р.) прошу винести на розгляд виконкому міської ради питання виділення коштів для проведення відкритого чемпіонату м. Тальне з шахів та шашок, який буде проходити протягом січня-лютого 2018 р.

 

Додаток: Положення про проведення відкритого чемпіонату м. Тальне

з шахів та шашок, кошторис витрат.

 

Начальник                                                                       Т.Б. Коломинська

 

Кошторис

витрат (призовий фонд) для проведення відкритого чемпіонату

м. Тальне з шахів та шашок

 

1. Видатки для нагородження шахістів, які посіли:

І місце – 300 грн.

ІІ місце – 250 грн.

ІІІ місце -200 грн.

IVмісце -150 грн.

Vмісце -100 грн.

 

2. Видатки для нагородження шашкістів, які посіли:

І місце – 300 грн.

ІІ місце -250 грн.

ІІІ місце -200 грн.

 

3. Спеціальний приз для ветеранів спорту та дітей, які покажуть найкращий результат  із шахів і шашок – 250 грн.

 

Усього витрати для участі у змаганнях становлять - 2000,00 гривень.

 

Начальник                                                                     Т.Б. Коломинська                                         

 

ЗАТВЕРДЖУЮ                                           ПОГОДЖУЮ

Міський голова                                             Начальник відділу освіти, молоді та     

О.В. Юрченко                                                                        спорту Тальнівської міської ради

                              Т.Б. Коломинська

                                                                       

 

« 19 » січня  2018р.                                      « 19 » січня    2018р.

 

 

 

 

Положення

про проведення відкритого чемпіонату м. Тальне

з шахів та шашок

 

 

1. Мета та завдання

Чемпіонат міста проводиться з метою популяризації, розвитку неолімпійських видів спорту, підвищення спортивної майстерності шахістів та шашкістів, виявлення найсильніших спортсменів.

 

2. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюється Тальнівською міською радою. Безпосереднє проведення змагань покладається на відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та суддівську колегію, затверджену в установленому порядку.

 

3. Термін та місце проведення

Чемпіонатпроводиться з 22 січня 2018 р. по лютий 2018р. включно в приміщенні Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Початок змагань о 17.30 год. Дні змагань - понеділок, середа, резервний день - п’ятниця.

 

4. Учасники змагань

До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі шахісти та шашкісти м. Тального, району та сусідніх до Тальнівщини районів незалежно від віку.

 

При собі мати шахи, шашки, шахові часи, паспорт та ідентифікаційний код.

 

5. Система проведення та

визначення переможців змагань

 

Система проведення чемпіонату визначатиметься в залежності від кількості учасників. Час кожного учасника – 1 год. 05хв. для шахістів і 30хв. для шашкістів.

Переможці та призери чемпіонату визначаються за найбільшою сумою набраних очок. При однаковій кількості набраних очок у двох і більше учасників до уваги береться:

При коловій системі

-         результат особистих зустрічей;

-         система коефіцієнта Бергера;

-         більша кількість перемог.

 

6. Нагородження переможців

 

Учасники чемпіонату, які посіли І-ІІІ місця із шашків і І-Vмісця із шахів нагороджуються грамотами та призами при наявності призового фонду.

 

7. Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з придбанням грамот і призів (за наявності призового фонду) несе Тальнівська міська рада. Витрати пов’язані з проїздом та харчуванням проводяться за власний рахунок.

 

Дане положення є офіційним викликом на змагання

ОРГКОМІТЕТ    

 

   

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                      РІШЕННЯ

 

Від  ____  _________ 20__                                                          № ______

 

 

Про затвердження Інструкції з діловодства

в апараті управління Тальнівської міської

ради та її виконавчому комітеті

 

Керуючись ст.ст. 40, 52, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади»та наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1005/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», з метою встановлення  загальних правил діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті, належного здійснення апаратом міської ради, виконкомом  та  виконавчими органами ради покладених на них повноважень, удосконалення процесу прийняття управлінських рішень, упорядкування документування управлінської діяльності виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті (далі – Інструкція), що додається.

 

2. Заступнику міського голови,секретарю ради та керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів міської ради:

 

1)Забезпечити вивчення вимог цієї Інструкції посадовими особами органів місцевого самоврядування;

2) Привести систему діловодства у підпорядкованих їм управліннях, відділах та секторах у відповідність до положень Інструкції та неухильно дотримуватись її виконання в управлінській діяльності;

3) Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій комунальної форми власності взяти до виконання та використання в роботі дану Інструкцію.

 

3. Загальному відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету здійснювати контроль щодо підготовки службових документів структурними підрозділами міської ради відповідно до вимог Інструкції.

 

4. Рішення виконкому міської ради від 19.06.2017 № 99 «Про затвердження Інструкції з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті» вважати таким, що втратило чинність.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та загальний відділ апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                                                                      О.В. Юрченко 

Додаток до рішення від 16.02.2018 №     

      ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                           РІШЕННЯ

 

Від  ____ лютого 2018                                                                   № ______

 

 

 

Про виконання Програми соціально-

економічного розвитку Тальнівської

міської об’єднаної територіальної

громади за 2017 рік

 

Керуючись пп. 1 п. а) ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Сноза О.А. про виконання Програми соціально-економічного розвитку Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік,   виконком міської ради

в и р і ш и в:

 

1.Затвердити звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік (додається).

 

2. Включити до порядку денного чергової сесії міської ради питання затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Сноз О.А.

 

 

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко


 

Додаток

до рішення виконкому

від _______№ _____

 

ЗВІТ

Про виконання Програми

соціально-економічного розвитку

Тальнівської міської об’єднаної територіальної

громади за 2017 рік

 

За  підсумками  2017  року виконання  Програми  соціально-економічного  розвитку  району має  наступні  результати:

 

Економічний розвиток

 

Основні показники соціально-економічного розвитку

Тальнівської ОТГ за 2017 рік

 

Показник

2017 рік 

1

Чисельність наявного населення (середньорічна), тис.осіб

15,9

2

Обсяг введеного в експлуатацію житла, кв.м

412

3

Темп зростання (зменшення)  введеного в експлуатацію житла,%

101

4

Середньооблікова чисельність штатних працівників, зайнятих угалузях економіки, тис.чол.

4100

5

Фонд оплати праці працівників, зайнятих у галузях економіки (без малих підприємств та військовослужбовців), тис.грн.

257600,0

6

Середньомісячна заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки, грн.

5235,8

7

Темп зростання (зменшення) середньомісячної заробітної плати, % *

129,2

 

              * згідно оперативних показників за останній  період 2017р.


Розвиток промисловості

 

Програма соціально-економічного розвитку опирається на економічну базу громади, яка складається з активно діючих підприємств.

На території громади діє 8промислових  підприємств  (ПАТ «Тальнівський  щебеневий  завод», ТОВ «Тальнівський  завод «Мінводи», ТОВ «КХП Талне», філія ДП «Укрветсанзавод», ДП ТРК «Влад», АФ «Корсунь», ТОВ «Панда», Хлібокомбінат ТальнівськогоРайСТ).

Крім  даних  підприємств,   виробництвом  займаються і підприємці. Це  такі  як: ФОП Лавріненко  (хліб  та  хлібобулочні  вироби),  ФОП  Назаренко (олія  соняшникова ТМ «Трипільський  скарб») , ФОП  Горбач (виробництво тирси  гранульованої, меблів)  та  ін.

Стабільно  здійснює  свою  виробничу  діяльність ТОВ «КХП Талне».     

Сезонність  виробництва  має Тальнівський  завод «Мінводи». ТОВ «Тальнівський  щебеневий  завод» виробляє  продукцію  (всіх  видів фракцій) для  забезпечення  потреб  населення  та  організацій. Проблемним  питанням  на  даному  підприємстві  залишається  збут  продукції.

Відновив  свою  виробничу  діяльність   цукровий  завод  ТОВ «Панда».

 

Основні показники

розвитку промислового виробництва за 2017 рік

по Тальнівській ОТГ

 

Показники

Одиниця виміру

2017 рік

 

1

2

3

Обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у фактичних цінах - всього по району /місту/

 

тис.грн.

-

у тому числі по підприєм­ствах*:

     -//-

 

-

ПАТ«Тальнівський щебеневий завод»

 

24660

Цукрозавод ТОВ «Панда»

 

*

ТОВ «Завод «Мінводи»

 

17950

Тальнівська філія ДП «Укрветсанзавод»

 

889

ТОВ «КХП Талне»

 

 

454761

КП «Водоканал»ТМР

 

3633,7

 

 

 

Обсяг виробництва промислової продукції (робіт, послуг) у фактичних цінах - всього по району /місту/

тис.грн.

 

-

ПАТ«Тальнівський щебеневий завод»

 

24660

Цукрозавод ТОВ «Панда»

 

*

ТОВ «Завод «Мінводи»

 

18000

Тальнівська філія ДП «Укрветсанзавод»

 

889

ТОВ «КХП Талне»

 

 

454761

 

 

 

Виробництво основних ви­дів промислової продукції у на­туральному вимірі (перелік додається)

у відпо-відних одиницях виміру

-

 

Щебінь,гранули- всього

тон

300

В т.ч. ПАТ«Тальнівськийщебзавод»

 

300

Борошно – всього

тон

117509

В т.ч. ТОВ «КХП»Тальне»

 

117509

М’ясо-кісткове борошно

тон

889

В т.ч. Тальнівська філія ДП «Укрветсанзавод»

 

889

Води натуральні мінеральні газовані

тис.дал.

412

В т.ч. ТОВ «Завод «Мінводи»

 

412

Води натуральні мінеральні негазовані

тис.дал

113,5

В т.ч. ТОВ «Завод «Мінводи»

 

113,5

Напої безалкогольні

тис.дал.

74,5

В т.ч. ТОВ «Завод «Мінводи»

 

74,5

Цукор

 

*

В т.ч.ТОВ «Панда»Тальнівський ц/з

тон

*

 

                * - конфіденційна інформація

                ** - згідно курсу долара на даний час

 


 

Бюджетна політика

 

ДОХОДИ БЮДЖЕТУ

За 2017 рік до бюджету  об’єднаної територіальної громади надійшло 103 107,2 тис. грн., в т. ч. до загального фонду 97 912,0 тис. грн., до спеціального фонду 5195,2 тис. грн. В порівнянні з минулим роком фінансовий ресурс бюджету збільшився у 2,8 рази, або на 65 724,2 тис. грн., з них по загальному фонду на 62 193,4 тис. грн., по спеціальному на 3 530,8 тис. грн.  Ріст дохідної частини загального фонду бюджету відбувся за рахунок збільшення податкових надходжень в сумі 34 094,4 тис. грн. в тому числі надходження ПДФО в сумі  30 394,4 тис. грн., та офіційних трансфертів в сумі 28 099,0 тис. грн.

Структура доходів бюджету загального фонду ОТГ наступна:

 власні  доходи становлять 59 579,8 тис. грн.,;

 базова дотація – 582,1 тис. грн.;

 додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 1937,2 тис. грн.;

освітня субвенція з державного бюджету – 20 864,7 тис. грн.;

 медична субвенція з державного бюджету – 12 750,6 тис. грн.;

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 179,2 тис. грн..;

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ – 579,2 тис. грн..;

субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворилася на початок бюджетного періоду – 199,1 тис. грн.;

інші субвенції – 259,457 тис. грн.. у т.ч.:

для виплати  обласної стипендії переможцям ІІI етапу Всеукраїнських учнiвськихолiмпіад з базових дисциплін та II етапу конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – 22,037 тис. грн.;

для філіалу музичної школи у селі Мошурів – 144,120 тис. грн..;

для спортивної школи з бюджету Мошурівської сільської ради – 13,8 тис.грн.;

-         на придбання волейбольних м’ячів для ДЮСШ – 5,0 тис. грн..;

-         на придбання будівельного матеріалу для благоустрою території ДНЗ «Вишенька» с.Соколівочка 20 тис. грн.;

-         субвенція з районного бюджету для ЗОШ №2 – 4,5 тис. грн.;

-         субвенція з районного бюджету для музичної школи – 50,0 тис. грн.

         Власних доходів до загального фонду поступило –59579,759 тис. грн. , що становить 109,73 відс. до завдання на звітний період, понад план надійшло 5285,268 тис. грн.

Податкові надходження поступили в сумі 58 466,5 тис. грн., займають вони 98,13 відсотків усіх власних доходів в тому числі:

- податок на доходи фізичних осіб в сумі  30 394,4 тис. грн., що становить 51,0 відс. податкових надходжень, виконання становить 108,1 відс. додатково до плану отримано 2 284,2 тис. грн. доходів;

- податок на прибуток підприємств комунальної власності – 9,3 тис. грн., що на 4,3 тис. грн. менше у порівнянні з надходженнями 2016 року.

- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів(крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) – 1,67 тис. грн., що на 5,4 тис. грн. менше у порівнянні з надходженнями 2016 року.

- акцизний податок– 6652,6 тис. грн. (з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2127,3 тис. грн., з виробленого у Україні та ввезеного на митну територію України пального - 4525,3 тис. грн.) % виконання даного виду надходжень становить 107%. У порівнянні  2016 роком надходження збільшились на 595 тис. грн., або 109,8 відс.

- Місцеві податки і зборив сумі  21 232,1тис. грн., виконання становить 110,1%., у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 2 491,2 тис. грн.У структурі податкових надходжень дані податки становлять 35,6 відс., з яких

      Податку на майно отримано  11 958,6 тис. грн. виконання ставить 107,28%,  у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 363,2 тис. грн..)даний податок включає:

Єдиного податку надійшло– 9 266,3 тис. грн.,  виконання становить 114%, у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 2 122,6 тис. грн. :

    Єдиний податок з юридичних осіб  768,2  тис. грн. виконання становить 111,8%, у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 88,5 тис. грн. ;

          Єдиний податок з фізичних осіб 6 498,98 тис. грн. виконання становить 117,6 %, у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 1 778,1 тис. грн.;

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників 1 999,1 тис. грн. виконання становить 104,4 % у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 256,1 тис. грн..

Туристичний збірякий справляється на території громади в  сумі 7,641 тис. грн. виконання становить 138,94%., (у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 2,7 тис. грн.) у т.ч.

-         туристичний збір, сплачений юридичними особами становить 5,165 тис. грн.;

-         туристичний збір, сплачений фізичними особами становить 2,476 тис. грн..

Неподаткові надходження поступили в сумі 1 100,2 тис. грн., (у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 446,4 тис. грн.) в тому числі:

            плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вклад депозит в сумі – 144,0 тис. грн.;

            частина чистого прибутку комунальних підприємств– 13,1 тис. грн. виконання становить 192,5%, у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 10,3 тис. грн. ( КП «Гірський Тікич» 5,1 тис. грн..; КП «Наш дім» +5,7 тис. грн.. ТЦ Альфа 1,185 тис. грн., КП «Ритуал» 1,129 тис.грн.);

            плата за надання інших адміністративних послуг надійшла в сумі 712,1 тис. грн. виконання становить 145,8 % (у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 269,2 тис. грн.).

Платники:

Земельно-кадастрове (витяги) 195,7 тис. грн..

Лікарня ДВМ 59 тис. грн..

Міграційна служба 3,1 тис. грн..

Міграційна служба (за оформлення та переоформлення документів) 431,9 тис.грн.

Тальніська ОТГ (послуги по прописці і виписці)  22,4 тис. грн.

         надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом склали 139,1 тис. грн. виконання становить 101,5% (у порівнянні з 2016 роком надходження зменшились на 5,4 тис. грн.) Всього 20 платників, з низ 3 орендують приміщення у с.Здобуток;

         державне мито сплачено в сумі 27,48 тис. грн. виконання становить 101,25% (у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 5,5 тис. грн.):

-державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину та дарування 21,6 тис. грн.;

-державне мито, пов’язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок, та паспортів громадян України)5,9 тис. грн.

         адміністративні штрафи та санкції – 0,4 тис. грн. (у порівнянні з 2016 роком надходження зменшились на 1,5 тис. грн.);

         інші неподаткові надходження – 64 тис. грн.:

·        АТП 17137 за участь у конкурсі – 1 тис. грн.;

·        Повернення коштів згідно зустрічної звірки держаудитслужби – 58,6 тис.грн.

·        ТОВ «Екоклінер» за участь у конкурсі – 3,2 тис. грн.;

·        ПрАТ «Комунальник» за участь у конкурсі – 1,08 тис. грн.

Кошти від реалізації безхазяйного майна поступили в сумі 13,1 тис. грн. виконання становить 106,17%(у порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на0,76127 тис. грн.)


Основні бюджетоутворюючі підприємства

Тальнівської ОТГ за 2017 рік

 

Назва підприємства

Обсяг надходжень, тис.грн.

Питома вага,

%

1

ТОВ «Агрофірма «Корсунь»

6 705,9

10,7

2

ТОВ «Панда»

4 787,0

7,6

3

ТОВ «КХП Талне»

3 243,1

5,2

4

ПОСП «Уманський тепличний комбінат»

2 676,4

4,3

5

ТОВ «Тальнівськийщебзавод»

1 860,8

3,0

6

Тальнівський РЕМ

1 513,8

2,4

7

ТОВ «Айова»

1 374,4

2,2

8

ПП «Тальне Агрохім»

1 352,8

2,1

9

ПАТ «Черкасигаз»

1 143,4

1,8

10

ТОВ «АТБ-маркет»

947,7

1,5

 

Всього

25 605,3

40,8

 

ВИДАТКОВА ЧАСТИНА БЮДЖЕТУ

За 2017 рік бюджет об'єднаної територіальної громади (далі бюджет ОТГ) виконано по видатках на загальну суму 101 626,1 тис. грн. при річному плані 105 357,8 тис. грн., або на 96,5 відс.

В тому числі:

- видатки по загальному фонду бюджету склали 92 649,2 тис. грн., або 96,5 відс. до річного плану  (з них за рахунок дотацій і субвенцій з державного, обласного та інших місцевих бюджетів – 36 573,3 тис. грн., або 39,5 відс. до загального обсягу видатків);

- видатки по спеціальному фонду бюджету склали 8 976,9 тис. грн., або 95,9 відс. до річного плану. Видатки бюджету розвитку за 2017 рік склали 5792,8 тис. грн., або 89,8 відс. до річного плану;

В порівнянні з минулим роком загальний обсяг видатків за звітний період збільшився в тричі на 68 803,2 тис. грн., з них по загальному фонду збільшився на 63830,1 тис. грн., або на 279 відс., по спеціальному фонду збільшився на 4 973,1 тис. грн., або на 224 відс. Видатки бюджету розвитку за 2017 рік в порівнянні з 2016 роком збільшилися на 189,7 відс. на суму 2 738,4  тис. грн.

Без урахування дотацій і субвенцій з державного, обласного та інших місцевих бюджетів на видатки по загальному фондубюджету ОТГ за  2017 рік використано в сумі 43 713,6 тис. грн., що складає 47,2 відс. до загального обсягу видатків. В порівнянні з минулим роком більше на 25 127,7 тис. грн., або 174 відс.

В результаті децентралізації ми отримали новий механізм бюджетного регулювання, адже для того щоб виконувати свої функції ОМС повинні мати фінансову базу – місцевий бюджет. Внаслідок об’єднання Тальнівська ОТГ наділена тими ж бюджетними повноваженнями, що й районний бюджет. Та якщо порівняти доходний фінансовий ресурс (ПДФО – 30403,7 тис. грн.) із витратами на гарантовані державою послуги, що визначає стаття 89 Бюджетного кодексу, які становлять (без освітньої субвенції) – 37 457,2 тис. грн., в тому числі: на освіту – 25 609,2 тис. грн. (з них дошкільна освіта 17 024,6 тис. грн., загальна середня освіта 7052,5 тис. грн.), культуру – 6813,7 тис. грн., фізкультуру (спортивна школа) – 974,4 тис. грн. Крім того на фінансування цих же гарантованих послуг виділена субвенція на районний бюджет в сумі 4059,9 тис. грн. З цього можна зробити висновок що бюджет 2017 року не був бюджетом розвитку, а для нормального функціонування бюджетних установ як завжди спрямовувались місцеві податки. Фінансуючи гарантовані державою послуги ми відволікали власні кошти, які могли б бути спрямовані на розвиток інфраструктури ОТГ. фінансуючи гарантовані державою послуги ми відволікаємо власні кошти, що могли б бути спрямовані на розвиток інфраструктури ОТГ

ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД

Структура видатків загального фонду бюджету ОТГ за звітний рік наступна:

-         на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності міської  ради та їх виконавчих органів місцевого самоврядування спрямовано 7276,1 тис. грн.;

-         на утримання установ і закладів освіти відповідно 46520,4 тис. грн.;

-         на функціонування галузі охорона здоров’я – 544,9 тис. грн.;

-         на утримання закладів культури і мистецтва – 6813,8 тис. грн.;

-         на функціонування фізичної культури і спорту – 1067,3 тис. грн.;

-         на соціальний захист населення – 539,1 тис. грн.;

-         на житлово-комунальне господарство – 8978,6 тис. грн.;

-         на поточний ремонт та утримання доріг – 3623,3 тис. грн.;

-         проведення заходів із землеустрою – 425,0 тис. грн.;

-         на  інші видатки – 338,5 тис. грн.;

-         субвенція районному бюджету становить – 16 422,2 тис. грн.;

-         субвенція обласному бюджету – 100,0 тис. грн.

Першочергові та захищені статті видатків загального фонду  профінансовані в сумі 75935,4 тис. грн. при уточненому річному плані 78731,8 тис. грн., що становить 96,4 відсотків, в тому числі:

-                     заробітна плата з нарахуваннями – 51641,5 тис. грн., що у структурі економічної класифікації займає – 55,7 відсотків,  виконання річного плану становить 96,4 відс.;

-                       придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 17,6 тис. грн. кошти використовувались лише закладами освіти, виконання = 76,5 відс.;

-                     придбання продуктів харчування  – 1116,4 тис. грн. (98,9 відс.);

-                     оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 6227,1 тис. грн., виконання становить 94,4 відс.;

-                     поточні трансферти органам державного управління – 16522,2 тис. грн. (98,6 відс.);

-                            поточні трансферти населенню – 410,6 тис. грн. (60,2 відс.).

 


Залучення інвестицій

 

Протягом 2017 року по 6-ти поданих з початку року інвестиційних проектах до бюджету громади надійшло 2 454,1 тис.грн. зовнішніх інвестицій з Державного та обласного бюджетів, з них освоєно 2 418,1 тис.грн. Повернуто до обласного бюджету 36 тис.грн., з них 33,9 тис.грн. - у зв’язку з придбанням дешевших ніж передбачалось лікарських та медичних препаратів для притулку безпритульних тварин і 2,1 тис.грн. – здешевлення доставки насосного обладнання на головну насосну станцію КП «Водоканал».

Для сталого та гармонійного розвитку громади розроблено і впроваджується в практичну діяльність містобудівна документація, яка є інструментом регулювання, планування, забудови території громади. Підготовлено та направлено інвестиційний проект «Створення інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000 для розробки Генерального плану населених пунктів та ведення містобудівного кадастру м.Тальне, с.Соколівочка, с.Червоне, с.Степне, с.Здобуток, с.ТарасівкаТальнівського району Черкаської області (22,6 кв.км.)» для фінансування з Державного бюджетуна суму 410,8 тис.грн. Проект профінансовано і втілено в життя. 

З метою покращення навчального процесу та заощадження витрат на енергоносії в дитячих садочках «Берізка» та «Ромашка» реалізовано проекти по заміні вікон та дверей на металопластикові на суми 564,6 тис.грн. та 762,2 тис.грн. відповідно, які надійшли з Державного бюджету.

Також подано до ДФРР інвестиційні проекти на заміну вікон та дверей іще в  4-х дитячих садочках («Казка», «Сонечко», «Золотий ключик», «Світлячок»), установці твердопаливного котла в дитсадку «Сонечко», утепленню Тальнівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназіята Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, капітальному ремонту вулиць Вокзальна, Вільних Козаків та Вишневої, електропостачання робітничого селища щебеневого заводу та 3 проекти по природоохоронних заходах: з розчищення річки Гірський Тікич, облаштування притулку для безпритульних тварин і забезпечення збирання твердих побутових відходів. Направлено  інвестиційний проект по сміттєсортувальному заводу, інвестиційний проект по капітальному ремонту Тальнівської дитячої музичної школи  на конкурс «Малі міста – великі враження», розробляється Стратегічний план розвитку Тальнівської ОТГ до 2025 року.


 

Розвиток житлово-комунального господарства

 

Окрім цього, в рамках реалізації програм соціально-економічного розвитку, благоустрою громади на 2017 рік проведені роботи по поточному ремонту ділянок вулиць Небесної сотні, Скворцова, Святотроїцької, Замкової, Самойлова, Перемоги, Багряної, 80-ї Гвардійської дивізії, Урожайної, Гагаріна, Соборної, Набережної, Віті Проценка, Веселокутської, Вокзальної, Симоненка, Незалежності, Чумацької, Партизанської, центрального мосту, провулку Горького в м.Тальному, вулиць Миру, Шевченка, Івана Богуна, Травневої в с.Гордашівка та вулиці Коцюбинського в с.Соколівочка на загальну суму 3 950,0 тис.грн. площею 13,5 тис. кв.м.

Прогрейдеровано вулиці Затишну, Хлібну, Їжакевича, Веселокутську, Майданецьку, частину Гордашівської, пров.Свободи в м.Тальному і 2 вулиці в с.Соколівочка на суму 38,8 тис.грн.

Виготовлено будівельні проекти ремонтів на суму 4 040,6 тис.грн. вулиць Вокзальної, Вишневої та Вільних козаків вартістю 124,7 тис.грн.

Виконано роботи по нанесенню дорожньої розмітки: використано 108,9 тис.грн.,вт.ч.  закуплено фарби 990 кг на суму 50,2 тис.грн. та склокульок 250 кг на суму 8,8 тис.грн., вартість виконаних робіт – 50,0 тис.грн.

Заготовлено підсипочних матеріал проти ожеледиці -  в об’ємі -  60,0 тонн солі  на суму 108,0 тис.грн. (з них оплачено 48т на суму – 86,4 тис.грн.), відсіву – 700 т на суму 50,4 тис.грн.

На виконання Програми благоустрою виділено 3 505,87 тис. грн., виконано роботи:

-  по ремонту 5 автобусних зупинок (до кінця року планується перенесення зупинки по вул. Свободи, кінцева), решта зупинок планується ремонтуватись у 2018 році;

-  по підсипанню піску в пісочниці дитячих садочків та завезено на сільські та міське кладовище. Крім піску на кладовище завезено землю для підсипання могил;

-  в с. Гордашівка облаштовано громадськими туалетами 2 кладовища  (закуплено громадський туалет в с. Здобуток)

-  проведено роботи по облаштуванню автостояни біля автостанції та автобусної зупинки біля магазину «Сільпо» ;

-  проведено ремонт підпірної стінки по вул. Свободи на суму 117,74 тис. грн.., на даний час завершується ремонт підпірної стінки під центральним мостом та на вул. Коцюбинського – силами сектору ЖКГ, ремонт підпірної стінки по вул. Матросова ;

-  встановлено зрошувальну систему газонів біля пам’ятника Гетьманам;

-  пофарбовано мости та паркан.

Проведено 2 тендери:

-  по  оплаті за електроенергію для вуличного освітлення на суму 874,8 тис. грн., переможець ПАТ «Черкасиобленерго»;

-  по  послугах з прибирання та підмітання вулиць (послуги з благоустрою території міста) на суму 662 тис. грн., переможець ДП «Благоустрій».

Для економії електроенергії закуплено 100 економних ЛЕД світильників потужністю 40 вт. (встановлені світильники 250 вт.), адже освітлення населених пунктів являє собою одну із складових життєзабезпечення населення і представляє складну систему, у центрі якої знаходиться людина з притаманними їй соціальними, економічними, екологічними та іншими проблемами.

Підписано договір на придбання 20 електричних опор для заміни аварійних.

Встановлено дитячий майданчик на вул. Симоненка біля футбольного поля Тульчинського та на завершальному етапі процес встановлення дит. майданчика в районі автостанції.

Замовлено розробку документів на спеціальне водокористування   двох артезіанських свердловин, що знаходяться в с. Здобутокзагальною вартістю – 20,0тис.грн., на сьогоднішній день оплачено І чергу по виготовленню науково- технічної документації :  розрахунок санітарних зон та проведення хімічного аналізу води в сумі – 9,0 тис. грн.

Виконавчим комітетом Тальнівської міської ради  замовлено виготовлення кошторисної документації на продовження робіт по розчистці річки Гірський Тікич, вверх по руслу,  з влаштуванням зони для купання.

За кошти інфраструктурної субвенції Державного фонду регіонального розвитку проведено аерофотозйомку та топографічні роботи для виготовлення Генеральних планів м.Тального, с.Соколівочка, с.Степної, с.Червоного, с.Здобутку та с.Тарасівки на суму 410,8 тис.грн. Генеральний план с.Гордашівки виготовлено та затверджено на попередній сесії.

 

Житлово-комунальну сферу громади, яка забезпечує територіальну громаду відповідними послугами, представляють:

-       ПрАТ „Комунальник”;

-       ТОВ «Екоклінер»;

-       КП „Гірський Тікич”;

-       КП „Водоканал”;

-       КП „Ритуал”;

-       КП «Наш Дім».

Дані підприємства постійно, по мірі власних фінансових можливостей і при підтримці міської ради, розширюють сферу обслуговування, оновлюють матеріальну базу.


 

Розвиток освіти

 

У Тальнівській об’єднаній територіальній громаді функціонує 9  закладів дошкільної освіти: 7 міських та 2 сільських, де виховуються 859 дітей, з них 832 дитини в місті і 27 в селі. Заклади дошкільної освіти працюють цілорічно з цілоденним режимом перебування дітей у закладі. У 3 садочках функціонує 4 логопедичних  групи.  Вихованці від 3-річного до 5-річного віку охоплені дошкільною освітою 100%. У Тальнівській об’єднаній територіальній громаді функціонує 5 загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 1650 учнів, у тому числі 3 загальноосвітніх школи, 2- заклади нового типу: Тальнівський економіко-математичний ліцей, де навчаються 89 учнів і Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 – гімназія», де навчається 574 учні.

В усіх закладах навчання проводиться   українською мовою, а 441 учень вивчає факультативно мови: польську- 306, англійську- 108, німецьку- 27. Факультативне навчання взагалі проводиться по 19 предметах в 5 школах в 59 групах і охоплює 1203 учні. У 3 школах ведуться курси морально-етичного виховання, уроків сталого розвитку та хореографії в 23 групах і охоплює 583 учні. У 2 загальноосвітніх школах є класи з поглибленим вивченням української мови та літератури для 116 учнів, в 1 школі - іноземної мови для 46 учнів, в 1 школі – математики для 89 учнів і 1 школі – фізичної культури для 21 учня. У 2 школах введено профільне навчання у 7 класах для 131 учня по 5 напрямах. 11 учнів навчаються за індивідуальною програмою.

Протягом навчального року учні приймали участь у міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсах та олімпіадах:

-         всеукраїнський етап МАН 1 друге та 1 третє місце;

-         обласний етап Всеукраїнських олімпіад 1 друге та 8 третіх місць;

-         ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови 1 друге місце;

-         ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка 2 третіх місця;

-         ІІ етап МАН 5 перших, 6 других та 9 третіх місць;

-         всеукраїнські олімпіади, конкурси, конкурси-захисти робіт МАН – 25 учасників.

 

         Крім того учні наших шкіл приймали участь у різних конкурсах, наприклад:

-         «Кенгуру» 433 ячні;

-         «Левеня» 94 учні;

-         «Соняшник» 91 учень;

-         «Гринвіч» 89 учень;

-         «Бобер» 31 учень;

-         «Геліантус» 75 учнів;

-         «Орлятко» 17 учнів;

-         «Олімпус» 143 учні.

За результатами навчання у школах нашої громади за попередній рік ми маємо 146 випускників 9-х класів, 87 (59%) з них пішли навчатися в 10 клас, 51 (35%) – в ВНЗ І-ІІ ступенів, 7 (5%) – в професійно-технічні навчальні заклади. 85 випускників 11-их класів, в тому числі 6 – із золотою медаллю, пішли навчатися до ВНЗ І-І ступенів – 25 (29%), 51 (60%) – до ВНЗ ІІІ-IVступенів і 9 (11%) – до професійно-технічних навчальних закладів.


 

Розвиток фізичної культури та спорту

 

На території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади знаходиться 1 стадіон, 5 спортивних залів та 9 спортивних майданчиків, на яких займаються фізичною культурою та спортом 3511 осіб.

            Головним центром фізичного виховання в громаді являється Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа. 2017 рік для спортивної школи був досить успішним. Головне завдання закладу – розвиток фізичних якостей дітей, зміцнення їх здоров’я, розвиток гармонійно розвиненої особистості, заняття обраними видами спорту. З першого січня 2017 року ДЮСШ перейшла до Тальнівськоїміської об’єднаної територіальної громади. Відразу помінялося фінансування участі спортсменів школи у всіх офіційних змаганнях згідно Всеукраїнського та обласного календарів спортивно- масових заходів.

            Відділення вільної боротьби найстаріше у спортивній школі. Із впевненістю можна сказати, що вони завжди домінують на килимах області. На весняному та осінньому Чемпіонатах області наші юні борці показали чудовий результат. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Поліщук Василь, Халупенко Владислав, Кириленко Євген, Каленчук Артем, Сороквашини Євген та Володимир, Цимбал Олексій, Захаревич Максим, Косменюк Олексій, Чорноіваненко Артем, Мороз Богдан та Мороз Анатолій. До трійки призерів увійшли Мороз Ярослав, брати Кашоїда Микола та Ярослав, Чорноіваненко Ярослав, брати Гоменюки, Туркот Андрій.У жовтні на Чемпіонаті України з вільної бортьби Поліщук Василь увійшов до десятки кращих. Також наші спортсмени взяли участь у багатьох турнірах – саме там вони набираються досвіду. Один із таких турнірів це турнір на призи воїнів афганців проводить Тальнівськаміжрайонна спілка ветеранів Афганістану (воїнів –інтернаціоналістів) у нашій спортивній школі. У цьому турнірі завжди беруть участь до ста спортсменів області, та наші хлопці майже у всіх вагових категоріях стають чемпіонами.

              Вихованці відділення футболу двома віковими групами беруть участь у Чемпіонаті області, який проходить за формулою осінь-весна, то ж за підсумками сезону 2016-2017 року наші спортсмени не вийшли до фінальної частини, проте сезон 2017-2018 року наші хлопці розпочали краще і сподіваються на гідний результат. Наші дівчата футболістки мають кращі досягнення – Дядюшкіна Софія у Чемпіонаті України Ю-15 (вища ліга) стала другою у складі команди «Пантери», Беднарчук Анна та Дядюшкіна Софія у аналогічних змаганнях, але вже Ю-14, посіли четверте місце, а Погорецька Лілія, Данилюк Вікторія та Беднарчук Анна на Кубку «Надії» ФФУ також стали четвертими. Це дуже високий результат, а Дядюшкіна Софія, Погорецька Лілія та Беднарчук Анна увійшли до складу збірної України.

               Юні боксери нашої ДЮСШ також мають високі досягнення. Відділення існує лише два роки, проте має Чемпіонів України – у жовтні 2017 року у Бердянську Чемпіонами України стали Штангей Олександр та Панько Роман, а Благовісний Юрій та Цимбал Олексій стали бронзовими призерами, Малишко Микола та Бухта Даниїл стали п’ятими, а Боровик Євген увійшов до десятки кращих. Ці ж хлопці були призерами Всеукраїнського турніру найсильніших боксерів у Коломиї.

                Мають свої досягнення і юні волейболісти. На ХХІІІ обласних комплексних заходах серед школярів дівчата стали третіми. На Чемпіонаті області серед дівчат 2001-2002 років народження були другими, серед дівчат 2002-2003 та 2003-2004 років народження стали четвертими. Хлопці на Чемпіонаті області 2000-2001 років народження посіли третє місце. Є у нас на відділенні волейболу дві групи фітнесу. У дівчат також високі результати напружених тренувань. Чемпіонкою України стала Луценко Яна, Буряк Катя, Захаревич Яна стала четвертою, а чемпіонами та призерами чемпіонатів області наші дівчата стають постійно. Окрім офіційних змагань наші спортсмени беруть участь у різних турнірах, які проводяться за кошти спонсорів або батьків. Так партія Свобода уже давно проводить турніри з волейболу для дівчат до Дня Святого Миколая та Соборності України, призи та дипломи за їх рахунок, волейбольні змагання «Діти проти учителів та проти батьків», Кубок РЄМу пам’яті В.Сошинського серед школярів (спонсор- РЕМ та родина Сошинських). Наші волейболісти беруть участь у дорослому відкритому чемпіонаті міста з волейболу.

                На призи міської ради проводиться відкрита першість ДЮСШ з вільної боротьби, турнір пам’яті афганців, відкрита першість школи з боксу. За кошти батьків юні борці беруть участь у різних турнірах з вільної боротьби у Білій Церкві, Ободовці Вінницької області, м.Смілі, Черкасах, Богуславі. Юні боксери чемпіони та призери турнірів у Івано-Франківську, Молдові та Черкасах. Наші футболісти постійно беруть участь у літньому та зимовому чемпіонатах з футболу та міні-футболу. У грудні взяли участь у чемпіонаті області серед хлопчиків 2005-2006 років народження та вийшли до фіналу, який пройде уже цього року. Взагалі наші спортсмени взяли участь у більше ніж 26 –ти різних змаганнях.


 

Соціальна підтримка населення, підтримка дітей, сім’ї та молоді

 

 

Впродовж звітного періоду службою надання соціальних послуг організовано та проведено:

83 перевірки цільового  використання виплат державної допомоги при народженні дитини (робота регламентується постановою КМУ від 30.10.2014 №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора);

7 перевірок з метою підтвердження факту проживання дитини з матір’ю;

вивчення (оцінку) потреб 21 дитини  та їх сімей, щодо яких надійшли повідомлення від інших суб’єктів соціальної роботи чи окремих громадян;

соціальне інспектування умов проживання 68 сімей, які проживають   на території ОТГ;

8  засідань опікунської ради;

ряд заходів (тематичні зустрічі, вулична акція, свята)  до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу, Дня матері, Дня родини, Дня інвалідів тощо.

 

Відповідно до постанови КМУ  від 21.11.2013 р. №  896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)»  служба надання соціальних послуг на основі  поданих суб’єктами соціальної роботи (УСЗН, відділу освіти, ССД райдержадміністрації, ЦРЛ, КВІ)  інформацій  забезпечує облік сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.  Станом на 10.12.2017 року на обліку в установі  перебуває  41  сім’я (90 дітей) та  19 осіб даної категорії.  З них: 1 родина  (7 дітей)  та 1 особа перебуває під соціальним супроводом;  решта - отримали соціальні  послуги за карткою отримувача послуг. Даним сім’ям (особам) та іншим клієнтам, які не перебувають на обліку, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах (всього понад 400 клієнтів) була надана допомога у налагодженні соціальних зв’язків (74), оформленні відсутніх чи втрачених документів (16), в сприянні направленню на реабілітацію/лікування (3), отриманні засобів пересування (3 інвалідних візки, 1 скутер),  пошуку притулку (8), формуванні навичок відповідального батьківства (39) тощо.   Більше 30  сімей отримали гуманітарну допомогу (одяг, взуття, предмети гігієни, продуктові набори).

         Індивідуальніпослуги з питаньпрофілактикинегативнихявищ, корекціїповедінковихпроявів, психодіагностикитощонадавалися 15 молодим особам, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленнямволі. За поданнямТальнівськоговідділенняполіціїЗвенигородськоговідділуполіції ГУНП в Черкаськійобластівідвідано 17 громадянщодоякихвідкритокримінальнісправи,  таскладенопобутові характеристики на них.

Також психолог служби згідно ст.226 кримінально-процесуального кодексу України «Особливості допиту малолітньої або неповнолітньої особи» залучається, як законний представник, до участі у допитах і опитуваннях неповнолітніх у Тальнівському відділенні  поліції в Черкаській області  (32  заходи).

У 2017 році в громаді діяло 6 прийомних сімей (станом на 10.12.2017 року -  4 (4 дітей)), в яких виховувалося 7 дітей. Працівником Служби здійснювалося  їх соціальне супроводження.  У вересні у зв’язку з досягненням повноліття та закінченням навчальних закладів 3 особи виведено зі складу прийомних родин. У серпні забезпечено проходження курсу підвищення кваліфікації  5 прийомних сімей в м. Умані.

 Важливий напрямок роботи Служби – проведення заходів із соціальної та психологічної адаптації учасників АТО, членів їх сімей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.  Так,  впродовж звітного періоду:

організовано роботу групи психотренінгу для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (всього заняття відвідує 12 дітей, проведено 24 заходи);

працювала група психотренінгу для дружин учасників АТО.

11 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які звернулися з питань житлового забезпечення, сприяння отриманню соціальних допомог, психологічної підтримки, тощо,  отримали допомогу у вирішенні даних проблем. 1 особу було направлено до комунального закладу Черкаської обласної ради «Обласний соціальний центр матері та дитини».

         Діяльність служби періодично висвітлювалася в місцевих засобах масової інформації  (повідомлення про заходи, ефективність  діяльності  фахівців із соціальної роботи, про роботу із соціально-незахищеними категоріями  населення тощо).  

Досягнення:

охоплення соціальними послугами (соціальний супровід, робота за карткою клієнта)  100% сімей, осіб, які перебувають на обліку в Службі,  як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах;

організація  роботи щодо раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  з метою профілактики соціального сирітства;

забезпечення належного соціального супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу;

забезпечення 2 молодих осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальним житлом, придбаним за кошти державного та місцевого бюджетів;

ініційовано та розпочато спільно із фінансовим управлінням  роботу щодо створення соціального гуртожитку на базі старої будівлі школи в с. Соколівочці  (встановлено право власності на будівлю,  замовлено експертну оцінку та проектно-кошторисну документацію, ведеться пошук інвесторів);

забезпечення дієвої  співпраці з державними та громадськими організаціями, що діють на території ОТГ  (УСЗН, служба у справах дітей райдержадміністрації, навчальні заклади,  ЦРЛ, РЦЗ, кримінально-виконавча інспекція з питань виконання покарань,центр духовної та соціально-психологічної  реабілітації залежних осіб «Перемога», БФ  «Воля» та інші);

         подані заявки на  отримання міні-грантів для наставників діток загиблих  героїв АТО.

 


 

Розвиток культури

 

Протягом 2017 року забезпечено роботу мережі культурних закладів громади, в яку входить 1 центр культури, 3 сільських будинків культури, 1 сільський клуб, 1 центральна бібліотека та її 4 філії в селах, 1 дитяча бібліотека, 1 музична школа та 1 музей.

Відділом культури, туризму та з питань засобів масової інформації проведено 49 культурно-мистецьких заходи, в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля ведеться 3 гуртки, 2 гурти та 1 студія «Розмай», в яких займається 97 дітей та дорослих. Прийнято участь у 5 конкурсах, з них в міжобласних отримали 1 перше, 1 друге та 1 третє місце, в обласних – 1 перше та 1 третє місце, в районному – 1 друге місце.

Також, протягом року, в Тальнівській дитячій музичній школі працювало28 викладачів, навчалось 405 дітей,  функціонувало 36 творчих колективів (ансамблі, хори, дуети, тріо, хореографічні колективи, оркестри, капели). Вихованці школи приймали участь у 12 конкурсах, з них в:

-         регіональному обласному конкурсі «Світ талантів – витоки народні» виграли 2 Гран-прі, зайняли 5 перших місць, 4 других та 3 третіх;

-         12 обласному мистецько-екологічному конкурсі-фестивалі української естрадної, народної та авторської пісні «Мости над Россю» 1 перше, 1 друге та 1 четверте місце;

-         обласному регіональному конкурсі «Струни серця» 3 перших та 1 друге місця;

-         обласному конкурсі з музично-теоретичних дисциплін 2 четвертих місця;

-         обласному конкурсі виконавської майстерності серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів серед окремих виконавців 2 перших, 5 других, 6 третіх та 18 четвертих місць;

-         обласному конкурсі творчих колективів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів 4 перших, 6 других, 8 третіх та 8 четвертих місць;

-         обласному конкурсі «Тріумф – фест» 1 третє місце;

-         всеукраїнському конкурсі «Мамо, рідна, ти моя молитва» 1 друге та 1 третє місце;

-         ХІІ Міжобласному конкурсі «Мости над Россю» 1 перше та 1 четверте місце;

-         міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» отримали 1 Гран-прі, зайняли 3 перших, 1 друге та 1 третє місця;

-         міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів України – 2017» 2 третіх місця;

-         обласному конкурсі виконавської майстерності серед ПСМНЗ Уманської зони «Маленький віртуоз» 1 третє та 1 четверте місця.

          В березні 2017 року на базі Тальнівської дитячої музичної школи проводився ІІ-й міжнародний конкурс «Золота скрипка» ім.МихайлаЕльмана, в якому прийняли участь 41 соліст та 11 колективів.

 У грудні 2017 року за рішенням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА ансамблю української пісні «Поріччя» Гордашівського сільського будинку культури під керівництвом Анатолія Ноздровського присвоєно звання «Народний аматорський колектив»  

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                          РІШЕННЯ

 

Від  ____  _________ 20__                                                        № ______

 

 

 

Про затвердження перспективного

плану роботи виконкому на 2018 рік

та плану роботи виконкому

на І квартал 2018 року

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради, затвердженого сесією Тальнівської міської ради від 27.02.2017 №3/8-1 «Про регламент роботи Тальнівської міської ради», з метою належної організації роботи виконкому міської ради, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити перспективний план роботи виконкому Тальнівської міської ради на 2018 рік (додаток 1).

 

2. Затвердити план роботи виконкому Тальнівської міської ради на І квартал 2018 року (додаток 2).

 

3. Питання, які за планом роботи передбачені на січень – лютий 2018 року та не були розглянуті у визначений термін, винести на розгляд виконкому міської ради в березні 2018 року.

4. Взяти до відому, що виключення питання із затвердженого плану роботи, або включення додаткових (позапланових) питань до затвердженого плану роботи виконкому Тальнівської міської ради здійснюється за рішенням міського голови.

5. Контроль за виконанням планів роботи виконкому міської ради покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П.

 

Міський голова                                                                         О.В. Юрченко

Додаток 1

до рішення виконкому

від 16.02.2018  №

 

 

Перспективний план роботи

виконкому Тальнівської міської ради

на 2018 рік

 

пп

Питання, яке буде винесено на розгляд виконкому Тальнівської міської ради

Обгрунтування необхідності здійснення заходу

Термін

виконання

1

2

3

4

1

Про підсумки роботи виконкому із зверненнями громадян за 2017 рік

Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07.02.2008 № 109

січень 2018

2

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади за 2017 рік

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 №1/8-2 та від 30.06.2017 №8/8-16

січень 2018

3

Про виконання Програмирозвитку культури та масового спорту за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення у 2017 році в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 №1/8-3

січень 2018

4

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

січень 2018

 

5

Про звіт щодо виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік

наказ МФУ від 26.08.2014 №836

січень 2018

 

6

Про виконання комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4

січень 2018

 

7

Про виконання Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території м.Тальне, с.Здобутку,с.Тарасівка, с.Степне, с.Гордашівка та с.Червоне на 2017 – 2021 роки

рішення сесії міської ради від 29.08.2017 №11/8-2

лютий 2018

8

Про стан виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році

рішення сесії міської ради від 21.03.2017 №5/8-22 (1)

лютий 2018

9

Про затвердження інструкції з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті (в новій редакції)

постанова КМУ від 30.11.2011 № 1242, наказ МЮУ від 18.06.2015 №1005/5

лютий 2018

10

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

березень 2018

11

Про затвердження плану роботи виконкому Тальнівської міської ради на ІІ квартал 2018 року

р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

березень 2018

12

Звіт про роботу керівника КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

квітень2018

(до 14.05.2018)

13

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал  2018 року

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

квітень 2018

 

14

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади за І квартал  2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-1

квітень 2018

 

15

Про виконання Програми культурного розвитку громади за І квартал  2018 року

рішення сесії міської ради від 31.01.2018 №18/8-5

квітень 2018

 

16

Про хід виконання комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4 та від 20.12.2017 №16/8-25

квітень 2018

 

17

Про виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 03.11.2017 №14/8-9

квітень 2018

 

18

Про підсумки проходження опалювального сезону 2017-2018 років та затвердження заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018– 2019років

п.5 постанови КМУвід 21.07.2005 №630,  наказ Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 (п. 7.9.4)

квітень 2018

 

19

Про хід виконання Програми «Питна вода м.Тальне на 2011-2020 роки»

рішення сесії міської ради від 29.04.2011 та від 03.11.2017 №14/8-24

квітень 2018

20

Про виконання Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей, які проживають на території Тальнівської ОТГ, житлом у 2017-2020 роках

рішення сесії міської ради від 15.09.2017 №12/8-1

квітень 2018

21

Звіт про роботу керівника КП «Водоканал» Тальнівської міської ради

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

травень2018

(до 04.06.2018)

22

Звіт про роботу керівника КП «Наш дім» Тальнівської міської ради

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

травень2018

(до 04.06.2018)

23

Про затвердження плану роботи виконкому Тальнівської міської ради на ІІІ квартал 2018 року

р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

червень 2018

24

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І піріччя 2018 року

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

липень 2018

25

Про підсумки квартирного переобліку по м.Тальне при міськвиконкомі

пп. 2 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

липень 2018

26

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади за  І півріччя 2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-1

липень 2018

27

Про виконання Програми культурного розвитку громади за  І півріччя 2018 року

рішення сесії міської ради від 31.01.2018 №18/8-5

липень 2018

28

Про стан виконання Програми розвитку позашкільної освіти Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-17

липень 2018

29

Про хід виконання Програми запобігання виникнення захворювання домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2022 роки

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-22

липень 2018

30

Про хід виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2021 роки

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-23

липень 2018

31

Про хід виконання комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4 та від 20.12.2017 №16/8-25

липень 2018

32

Про виконання цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки

рішення сесій міської ради від 01.03.2016 №7/7/7-2 та від 03.11.2017 №14/8-2

липень 2018

33

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І піріччя 2018 року

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

серпень 2018

 

34

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня Незалежності України

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

серпень 2018

35

Про підготовку закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року

пп. 1п. а ст. 32Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

серпень 2018

36

Про стан підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери

пп. 1п. а ст. 30Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

серпень 2018

37

Про виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 03.11.2017 №14/8-9

серпень 2018

38

Про затвердження плану роботи виконкому Тальнівської міської ради на VІ квартал 2018 року

р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

вересень 2018

39

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня рятівника

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

вересень 2018

40

Про стан виконання Програми розвитку  фізичної культури та спорту в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді за І півріччя 2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-13

вересень 2018

41

Про стан виконання Програми «Обдаровані діти» за 9 місяців 2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-9

жовтень 2018

42

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

жовтень 2018

 

43

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади за 9 місяців 2018 року

рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-1

жовтень 2018

 

44

Про виконання Програми культурного розвитку громади за 9 місяців 2018 року

рішення сесії міської ради від 31.01.2018 №18/8-5

жовтень 2018

 

45

Про хід виконання комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4 та від 20.12.2017 №16/8-25

жовтень 2018

 

46

Про виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки

рішення сесії міської ради від 03.11.2017 №14/8-9

жовтень 2018

 

47

Звіт про роботу керівника КП «Ритуал» Тальнівської міської ради

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

жовтень2018

(до 25.10.2018)

48

Про початок опалювального сезону в 2018-2019 роках

пп.5 постанови КМУвід 21.07.2005 №630,  наказ Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 (п. 7.9.4)

жовтень 2018

49

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня Захисника України

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

жовтень2018

50

Про стан виконання Комплексної Програми «Освіта Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади» у 2018 році

рішення сесії міської ради від 30.06.2017№8/8-9

грудень 2018

51

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня місцевого самоврядування

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

грудень 2018

52

Звіт про роботу керівника КП «Джерело» Тальнівської міської ради

пп. 10 п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

грудень2018

(до 31.12.2018)

53

Про затвердження Порядків надання грошової допомоги та відшкодування пільг на оплату житлово-комунальних послуг у 2019 році

 

грудень 2018

54

Про затвердження Переліку підприємств та організацій громади, де у 2019 році будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та затвердження видів суспільних робіт на цих об’єктах

ст. 39 Кримінально-виконавчого кодексу України

грудень 2018

55

Про організацію громадських робіт у 2019 році, які будуть  здійснюватися за рахунок коштів бюджету Тальнівської ОТГ та Фонду ЗДСС України на випадок безробіття

постанова КМУ від 20.03.2013 №175, рішення сесії міської ради від 20.01.2017 №1/8-4

грудень 2018

56

Про затвердження тарифів КП «Наш дім» Тальнівської міської ради на 2019 рік

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

грудень 2018

57

Про затвердження тарифів КП «Водоканал» Тальнівської міської ради на 2019 рік

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

грудень 2018

58

Про затвердження тарифів КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради на 2019 рік

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

грудень 2018

59

Про затвердження тарифів КП «Джерело» Тальнівської міської ради на 2019 рік

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

грудень 2018

60

Про затвердження тарифів КП «Ритуал» Тальнівської міської ради на 2019 рік

Закон України «Про житлово-комунальні послуги», наказ ДКУ з питань ЖКГ від 19.11.2003 №194

грудень 2018

61

Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Тальнівської міської ради на 2019 рік

рішення сесій міської ради від 21.03.2017 №5/8-10, від 31.05.2017 №7/8-3 та від 03.11.2017 №14/8-4

грудень 2018

62

Про затвердження штатного розпису сектору з питань функціонування житлово-комунального  та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради на 2019 рік

рішення сесії міської ради від 29.08.2017 №11/8-12

грудень 2018

63

Про затвердження штатного розпису централізованої бухгалтерії та закладів культури, які знаходяться в оперативному управлінні відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на 2019 рік

рішення сесії міської ради від 20.12.2017№16/8-4

грудень 2018

64

Про затвердження штатних розписів централізованої бухгалтерії та закладів освіти, які знаходяться в оперативному управлінні відділу освіти, молоді та спорту  Тальнівської міської ради на 2019 рік

рішення сесії міської ради від 31.01.2018№18/8-2

грудень 2018

65

Про затвердження штатного розпису КП «Наш дім» Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

66

Про затвердження штатного розпису КП «Джерело» Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

67

Про затвердження штатного розпису КП «Водоканал» Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

68

Про затвердження штатного розпису КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

69

Про затвердження штатного розпису КП «Ритуал» Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. І ст. 11 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

70

Про бюджет Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

ст.80 Бюджетного Кодексу України

грудень 2018

71

Про затвердження перспективного плану роботи виконкому Тальнівської міської ради на 2019 рік

р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

грудень 2018

 

        Т. в. о. керуючого справами

        виконавчого комітету                                                                 А.П. Белінська


Додаток 2

до рішення виконкому

від 16.02.2018  №

 

План роботи

виконкому Тальнівської міської ради

на І квартал 2018 року

 

пп

Питання, яке буде винесено на розгляд виконкому Тальнівської міської ради

Обгрунтування необхідності здійснення заходу

Термін

виконання

1

2

3

4

1

Про підсумки роботи виконкому із зверненнями громадян за 2017 рік

Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07.02.2008 № 109

січень 2018

2

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади за 2017 рік

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 №1/8-2 та від 30.06.2017 №8/8-16

січень 2018

3

Про виконання Програмирозвитку культури та масового спорту за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення у 2017 році в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 №1/8-3

січень 2018

4

Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік

ст.80 Бюджетного Кодексу України, рішення сесії міської ради від 20.12.2017 №16/8-5

січень 2018

 

5

Про звіт щодо виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік

наказ МФУ від 26.08.2014 №836

січень 2018

 

6

Про виконання комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році

рішення сесії міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4

січень 2018

 

7

Про виконання Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території м.Тальне, с.Здобутку,с.Тарасівка, с.Степне, с.Гордашівка та с.Червоне на 2017 – 2021 роки

рішення сесії міської ради від 29.08.2017 №11/8-2

лютий 2018

8

Про стан виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році

рішення сесії міської ради від 21.03.2017 №5/8-22 (1)

лютий 2018

9

Про затвердження інструкції з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті (в новій редакції)

постанова КМУ від 30.11.2011 № 1242, наказ МЮУ від 18.06.2015 №1005/5

лютий 2018

10

Про нагродження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

рішення виконкомуміської ради від 25.05.2006 №124

березень 2018

11

Про затвердження плану роботи виконкому Тальнівської міської ради на ІІ квартал 2018 року

р. ІІІ ст. 39 Регламенту роботи Тальнівської міської ради

березень 2018

 

         Т. в. о. керуючого справами

виконавчого комітету                                                         А.П. Белінська    

 

       ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                         РІШЕННЯ

 

Від  ____  _________ 20__                                                                          №

 

 

Про затвердження проектної документації

за  робочим проектом «Капітальний ремонт

будівлі Тальнівської дитячої музичної школи»

за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне,

Черкаської області»

 

Керуючись пп. 9 п. а) ч. 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши кошторисну частину проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі Тальнівської дитячої музичної школи за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаської області», враховуючи позитивний висновок експертного заключеня філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області від 26.01.2018 №24-1388-17, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити проектну документацію за  робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі Тальнівської дитячої музичної школи» за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаської області»,  кошторисною вартістю 3236,796 тис. гривень, у тому числі вартість будівельних робіт 2552,169 тис. гривень, виготовлений Товариством з обмеженою відповідальністю «Черкасимедпроект».

 

2. Взяти до відому, що матеріали зберігаються в документах відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Качур А.І.

 

Міський голова                                                                        О.В. Юрченко

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ                                          РІШЕННЯ

 

Від  ____ лютого 2018                                                             № ______

 

 

 

Про реєстрацію об’єднання

співвласників багатоквартирного

будинку по вул. Вокзальна,133

 

 

Керуючись п. а п. 3 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядком державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», розглянувши протокол  установчих зборів жителів будинку по вул. Вокзальна, 133 щодо створення та затвердження Статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Вокзальна,133, виконком міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Вокзальній, 133 та Статут цього об’єднання, затверджений протоколом установчих зборів жителів будинку від 27.06.2017№ 4 по вул. Вокзальна, 133.

 

2. Запропонувати гр. Тараненко Євдокії Семенівні, уповноваженій установчими зборами об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будинок 133 по вулиці Вокзальній» звернутися  до державного реєстратора апарату управліннят Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету для проведення державної реєстрації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул.Вокзальній, 133.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                                                                       О.В. Юрченко

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  ____ лютого 2018                                                     № ______

 

 

 

       Про  продовження дозволу на

       розміщення об’єкту зовнішньої

       реклами гр. Петруку В.А.

 

 

Керуючись п. 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» таПостановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067  «Про затвердження Типових правил розміщення реклами», відповідно рішення сесії Тальнівської міської ради від 20.05.2010 № 44/5-5(14) «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Тальне» із змінами, внесеними рішенням сесії Тальнівської міської ради від 02.10.2015 № 69/6-3(10) «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 44/5-5(14) від 20.05.2010 року «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Тальне» та рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 17.02.2011 № 45 «Про Порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцями (для розміщення рекламних засобів та встановлення пріоритету на їх розміщення), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Тальне, або  повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м.Тальне», розглянувши заяву гр. Петрука В.А. від 26.01.2018 №280/01-09, виконком міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Продовжити термін дії дозволу гр. Петруку Володимиру Андрійовичу на розміщення зовнішньої реклами рекламного засобу розміром 6 м х 3 м, розташованого у м. Тальне на розі вулиць Соборна та Скворцова терміном на 10 років.

 

2. Взяти до відома, що:

 

- площа рекламного засобу складає – 8,4 кв. м.;

 

- тариф за тимчасове користування місцем рекламного засобу становить 40 грн.;

 

- коригуючий коефіцієнт рекламного засобу становить 1,75 (згідно додатку № 1 до рішення виконкому Тальнівської міської ради від 17.02.2011  № 45).

 

3. Заключити договір з Петруком В.А. про надання права користування місцем розміщення зовнішньої реклами терміном на 10 років із зазначенням, що плата за місце розташування рекламних засобів вноситься щорічно до кінця місяця, в якому закінчується річний термін дозволів на розміщення рекламних засобів.

 

4. Вважати таким, що втратив силу договір на тимчасове користуванням місцем розміщення зовнішньої реклами (пріоритет) від 27.01.2018 року.

 

5. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету:

 

1) надіслати у десятиденний термін у Тальнівське відділення Звенигородької ОДПІ інформацію про дозволи на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення;

 

2) підготувати необхідні документи для надання дозволу гр. Петруку В.А. на розміщення зовнішньої реклами.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                                                                     О.В. Юрченко

 

  

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  ____ лютого 2018                                                                   № ______

 

 

 

Про надання в оренду комунального нерухомого майна

ТОВ «Тальнівський щебзавод», КПВАПП «Облархбюро»

ПП «Тальнівчанка»,  ФОП Медведєю Л.А. та Черкаському

обласному військовому комісаріату

             

Керуючись ст. 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 № 9/6-2(2), розглянувши подані заяви та матеріали щодо  переоформлення договору оренди частини приміщення, беручи до уваги факт стабільного внесення плати за оренду займаного приміщення, виконком  міської ради

в и р і ш и в:

 

1. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 5 років договір оренди з ТОВ «Тальнівський щебзавод» на  нежитлове приміщення по вул. Кар’єрній, 16, загальною площею 54,6 кв.м, під гуртожиток із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 366,29 гривні за згодою сторін.

 

2. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 1 рік договір оренди з Тальнівською виробничою групою КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради на нежитлове приміщення по вул. Соборна, 30 б, загальною площею 20,5 кв.м. для розміщення в ньому ТВГ КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 750,33  гривні за згодою сторін.

 

3. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 5 років термін дії договору оренди з ПП «Тальнівчанка» на частину нежитлового приміщення по вул. Соборній, 40, площею 58,0 кв.м для здійснення підприємницької діяльності по наданню побутових послуг з ремонту одягу із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 1352,67 гривень за згодою сторін.

 

4. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 1 рік термін дії договору оренди з ФОП Медведєвою Лесею Анатоліївною на приміщення по вул. Гагаріна, 50-а, площею 14,20 кв.м для здійснення роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі  511,07  гривень за згодою сторін.

 

5. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 1 рік договір оренди з Черкаським обласним військовим комісаріатом на  частину нерухомого майна по вул. Замковій, 79, загальною площею 582,6 кв.м. в тому числі:

- частина адмінприміщення площею 474,4 кв.м.;

- склад площею 58,91 кв.м.;

- гараж площею 49,29 кв.м.

із встановленням річної орендної плати за нерухоме майно в розмірі 1(одна) гривня на підставі Методики розрахунку плати за оренду комунального майна, затвердженої рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 №9/6-2(2) та забезпеченням відшкодування витрат на утримання приміщення в межах понесених витрат згідно виставлених рахунків (водо- та газопостачання).

 

6. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету підготувати необхідні документи для понолення чи продовження термінів дії договорів оренди приміщень згідно п.1 – 5 даного рішення.

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету.

 

 

Міський голова                                                                         О.В. Юрченко