ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  12.01.2018 року                           №  

Про упорядкування поштових адрес

 

Розглянувши звернення гр. Белінської Парасковії Василівни з метою впорядкування адресного господарства та виправлення допущеної помилки у первинному картковому обліку, відповідно до Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомості м. Тальне, затвердженого рішенням міської ради №47/6-3(1) від 28.02.2014 р.,  керуючись п. п 10 п. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

1.       Встановити поштову адресу:

2.       житловому будинку, який належить гр. Білоусу Івану Оксентійовичу (нині покійному) на підставі договору купівлі – продажу житлового будинку від 21.06.1978 року № 815 провулок Толстого, 22

3.       Контроль за виконанням рішення покласти на начальника загального відділу  С.В. Гуцал.

Міський голова                                                      О.В. Юрченко

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  12.01.2018 року                        №

 

Про приватизацію державного житлового

фонду по вул. Скворцова, 53а гр. Довгополій А.В..

та членами його сім’ї

 

Розглянувши заяву гр. Довгополої А.В.. та подані матеріали, на підставі Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян,  затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. №396, рішення Тальнівської міської ради № 38/6-2(5) від 03.09.2013 р., керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

1.   Задовольнити прохання і передати в приватну власність жилі приміщення у гуртожитку по вул. Скворцова, 53а гр.:

1.1.           Довгополій Альоні Володимирівні

                 Довгополій Вікторії В’ячеславівні

кімнати №3, №4, жилою площею – 27,1 кв. м, 2 кімнати, 2 особи.

2.   Затвердити розпорядження органу приватизації про передачу вищевказаних приміщень у приватну власність.

3.   Зняти з балансу Тальнівської міської ради квартиру за вищевказаною адресою.

4.   Видати свідоцтво про право власності на об’єкт згідно п.1 даного рішення.

5.   Гр. Довгополій Альоні Володимирівні звернутися до державного реєстратора для реєстрації свідоцтва в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

      6. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Гуцал С.В.

 

Міський голова                                      О.В. Юрченко

 


ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від               2018 року                           №

 

Про затвердження проектних документацій,

враховуючи позитивні висновки експертних

заключень філії ДП «Укрдержбудекспертиза»

у Черкаській області №24-0056-16 від 18.03.2016,

№24-1220-17 від 14.12.2017, №24-1563-14 від

18.12.2014

Розглянувши кошторисні частини проектних документацій робочих проектів, керуючись п.п.9 п. а) ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Затвердити робочий проект на комплекс енергозберігаючих заходів по теплозбереженню із заміною віконних блоків, капітальним ремонтом системи опалення та утепленням фасадів в Тальнівському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» в м.Тальне Черкаської області, кошторисною вартістю 2 890,000 тис. гривень, з загальної кошторисної вартості кошторисна вартість ІІ черга складає – 1 491,322 тис.грн., в тому числі вартість будівельних робіт 1 164,505 тис. гривень,  виготовлений Приватним підприємством «ТехБудЕксперт», Черкаська область, м.Умань.

2. Затвердити робочий проект на комплекс енергозберігаючих заходів по утепленню фасадів та покриття будівлі Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за адресою: вул.Майданецька, 1 м.Тальне Черкаської області – капітальний ремонт кошторисною вартістю 2 513,256 тис. гривень, в тому числі вартість будівельних робіт 1 991,250 тис. гривень, виготовлений ТОВ «Черкасимедпроект», м.Черкаси.

3. Затвердити робочий проект на капітальний ремонт котельні з встановленням твердопаливних котлів загальною потужністю 230 кВт ДНЗ №3 «Сонечко» в м.Тальне по вул.Толстого, 5а Тальнівського району Черкаської області кошторисною вартістю 618,353 тис. гривень, в тому числі вартість будівельних робіт 544,462 тис. гривень, виготовлений ПП «Учпостачцентр», м.Черкаси.

4. Матеріали зберігаються в документах відділу освіти, молоді та спорту  Тальнівської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на Коломинську Т.Б., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

 

Міський голова                                                                     О.В. Юрченко

 

ТАЛЬНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  12.01.2018                                  №

м. Тальне

 

Про організацію громадських робіт у 2018 році

 

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», враховуючи рішення сесії  міської ради від 20.01.2017 № 1/8-4 «Про комплексну Програму з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки», з метою подальшого розвитку громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку громади, виконком міської ради 

в и р і ш и в :

  1. Затвердити перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть організовуватись та проводитись у 2018 році за кошти:

-  бюджету Тальнівської  міської об’єднаної територіальної громади та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (додаток № 1);

- роботодавців (додаток № 2).

  2. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади (розпорядник коштів – виконавчий комітет Тальнівської міської ради) та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснювати пропорційно рівними частинами за рахунок коштів бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на фінансово-господарський відділ та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                                                     О.В.Юрченко

 


ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від               2018 року                           №

м.Тальне

 

Про затвердження робочого проекту

заходів щодо відновлення  і підтримання

сприятливого гідрологічного режиму та

санітарного стану річки Гірський Тікич

 

            Керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши кошторисну частину проектної документації робочого проекту та враховуючи позитивні висновки експертного заключення філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області №24-1519-17 від 27.12.2017 року, виконком міської ради

в и р і ш и в :

           1. Затвердити робочий проект на заходи щодо відновлення  і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Гірський Тікич (0,8 км, від кам’яної гряди старого млина до Тальнівського навчального-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія")"- /капітальний ремонт/ в м. Тальне Черкаської області, кошторисною вартістю   1 492,231 тис. гривень, в тому числі вартість будівельних робіт 1 192,020 тис. гривень,  виготовлений фізичною особою-підприємцем Гнатюком Анатолієм Володимировичем, Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи.

2. Матеріали зберігаються в документах відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                           О.В. Юрченко

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 12.01.2018                                                                  №

 

Про затвердження розрахунку плати

за соціальне житло

 

Керуючись розділом б) п.6 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другої ст.28 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»,  постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2007 року № 155 "Про затвердження Порядку розрахунку плати за соціальне житло", виконавчий комітет

            вирішив:

          1. Затвердити розрахунок плати за соціальне житло – двокімнатну квартиру, розташовану за адресою: м. Тальне вул. Перемоги, 9 кв.14, загальною площею  39,9 м2, житловою площею 23,2 м2 (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Марченка В.М.

 

Міський голова                                                   О. В. Юрченко

         Додаток

до рішення виконавчого комітету

         12.01.2018    №

 

Розрахунок плати

за соціальне  житло – двокімнатну квартиру, розташовану за адресою:

м. Тальне вул. Перемоги, 9 кв.14

Відповідно до Порядку розрахунку плати за соціальне житло, затвердженого 
постановою КМУ від 07.02.2007 №155, плата за наймання соціального житла 
обчислюється  виходячи з балансової вартості житлового будинку певної групи
 капітальності з урахуванням строку служби цього будинку за формулою:
               Пн = Б : С : 12 міс. : Sзп х S х K1, 
де: 
            Пн - плата за наймання соціального житла; 
            Б - балансова вартість квартири  (390570 грн.); 

            С -  строк  служби  житлового  будинку.  Класифікація житлових будинків  за  капітальністю  та  строки  їх  служби   визначаються Мінбудом    (наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 30 вересня 1998 року №215 "Про затвердження Єдиного класифікатора житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання"). Даний будинок відноситься до  другого класу будівель, строк служби яких становить  125років;

Sзп -  загальна  площа  будинку  житлового  фонду  соціального призначення  
39,9 кв.м; 
S - загальна площа приміщення,  зайнятого наймачем та  членами його сім'ї 
39,9 кв.м;; 
 K1 - коефіцієнт споживчої якості квартири (будинку) -  1,5 . 
 
       Пн = 390570 : 125 : 12 міс. : 39,9 х 39,9 х 1,5 =390,57 грн.
 
 Плата за наймання соціального житла – двокімнатної квартири, розміщеної 
за адресою вул. Перемоги, 9  становить  390,57 грн.

Розрахунок коефіцієнта споживчої якості
       
соціального житла – двокімнатної   квартири №14, що розміщена по вул. Перемоги, 9  в м.Тальному

                        Кя = 1+К1+К2+К3+К4,  де

К1 - коефіцієнт, що враховує місце  знаходження  житлового будинку в населеному пункті    (згідно ескізу об’ємно просторової композиції центру м. Тального    вул. Перемоги не є центром міста, а  його прилеглою територією).

Для районів, прилеглих до центральних районів   К1 = 0,0;

К2 - коефіцієнт, що враховує  санітарно-гігієнічні  показники території розташування будинку (згідно даних Тальнівського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби України» рівень шуму, загазованості у мікрорайоні не перевищує 60 децибел, що відповідає нормативним вимогам)   К2= 0,0;

К3 - коефіцієнт,  що  враховує  матеріал  стін  будинку  та висоту приміщень (будинок цегляний, збудований у 1985 році із силікатного кирпичу з пониженою теплопровідністю. Перекриття із збірних залізобетонних плит. Висота приміщення становить 2,5 м)    К3 =0,5;

 К4 -  коефіцієнт,  що  враховує  рівень благоустрою квартир будинків (наявні усі види благоустрою)    К4 = 0,0.

Кя = 1+0+0+0,5+0  = 1,5

Коефіцієнт споживчої якості становить 1,5.


ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  12.01.2018                                          №

 

Про визначення переліку об’єктів

та видів громадських робіт

                                                 

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та Закону України №586-VIвід 24.09.2008 року,ст.,39 Кримінально-виконавчого кодексу України.

в и р і ш и в :

1.     Затвердити перелік об’єктів на території  об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради для правопорушників, на  яких  накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, а також засуджених до відбування покарання у вигляді громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради на 2018 рік згідно додатку №1.

2.     Затвердити перелік видів соціально-корисних робіт на території  об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради для правопорушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, а також засуджених до відбування покарання у вигляді громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради на 2018 рік згідно додатку №2.

 

         Міський голова                           О.В.Юрченко

 

                                                                                                Додаток №1

                                                                                                до рішення № __ від  12.01.2018 р.                    

 

Погоджено

Завідувач Тальнівським районним сектором з питань пробації

                                                                             _________________О.П.Крутій

«____»  __________2018 рік.

 

Перелік об’єктів

     Для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та         кримінального покарання у вигляді громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради:

1. м. Тальне

1)територія кладовищ (КП «Ритуал»);

2)території МЦКД;

3)територія літнього кіномайданчика;

4) територія автобусних зупинок;

5) територія дитячих ігрових майданчиків;

6) територія парків, скверів;

7) територія безхазяйних дворів;

8) об’єкти благоустрою міста.

2. Села: Соколівочка,Степне,Червоне,Гордашівка,Здобуток.

1)Території кладовищ;

2)Зупинки;

3)Території ФАПів, будинків культури;

4)Території безхазяйних дворів.

В.о. керуючого справами виконкому                                     А.П.Белінська

 

 

Додаток №2                        до рішення № ___ від  12.01.2018р.                     

 

Погоджено

Завідувач Тальнівським районним сектором з питань пробації

                                  _________________О.П.Крутій

«____»  __________2018 рік.

 

Перелік видів

Суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, а також засуджених до покарання у вигляді громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади Тальнівської міської ради:

1.      прибирання доріг,вулиць, інших територій;

2.      робота з озеленення сіл та міста;

3.      благоустрій сільських та міського кладовища;

4.      вирубка зарослі в лісополосах в адмінмежах міської та сільських рад;

5.      очищення об’єктів благоустрою від несанкціонованої реклами, об’яв,бруду тощо.

      6. фарбування  лавочок, заборів, автобусних зупинок;

      7. прибирання скверів, парків;

      8. прибирання стихійних сміттєзвалищ;

      9. видалення чагарників, самосійних дерев , порослі;

      10. проведення опоряджувальних робіт на дитячих ігрових майданчиках.

 

 

В. о керуючого справами виконкому                          А.П.Белінська

У К Р А Ї Н А

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 12.01.2018року                                 

м.Тальне                                                                                                  

 

Про затвердження Порядківнадання

грошової допомоги  та відшкодування

пільг на оплату житлово-комунальних

послуг 

    

З метою забезпечення соціального захисту, життя та здоров’я громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах,  мобілізованих військовозобов’язаних, учасників бойових дій,  АТО та членів їхніх родин, на виконання  Програми соціального захисту населення Тальнівської об’єднаної громади на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням сесії Тальнівської міської ради від 03.11.2017 №14/8-9,  керуючись пп. 1 п. «а» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.            Затвердити   порядки надання  матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської об’єднаної територіальної громади (додаток 1) та відшкодування пільг на оплату житлово-комунальних послуг (квартирна плата, плата за послуги водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) у межах норм, передбачених законодавством, учасникам бойових дій та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, які зареєстровані та проживають на території Тальнівської міської об’єднаної територіальноїгромади (додаток 2).

2.           Фінансово - господарському відділу апарату управління Тальнівської  міської ради та її виконавчого комітету проводити фінансування в межах виділених бюджетних асигнувань. 

3.           Контроль за виконанням даного рішення покласти в. о. керуючої справами виконавчого комітету Тальнівської міської ради А.П. Белінську

 

 

Міський голова                                               О.В. Юрченко

 

 

Додаток 1

до рішення виконкому Тальнівської міської ради

12.01.2018                  № ___      

 

ПОРЯДОК

  надання  матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської об’єднаної територіальної громади

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Порядок надання  матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської об’єднаної територіальної громади (далі - Порядок) визначає механізм  та умови надання матеріальної грошової допомоги,  як однієї з форм надання послуг сім’ям, окремим особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та не в змозі самостійно їх подолати.

 

1.2. Матеріальна допомога є безповоротною допомогою, яка надається мешканцям Тальнівської об’єднаної територіальної громади (далі - ОТГ)   в безготівковій формі  в межах витрат, передбачених на ці цілі  Програмою соціального захисту населення Тальнівської об’єднаної громади на 2018 – 2020 роки   на відповідний бюджетний період. 

 

1.3. Матеріальна допомога громадянину (заявнику), який зареєстрований і фактично проживає в ОТГ, надається один раз протягом календарного року. У виключних випадках  матеріальна допомога може бути надана повторно при наявності аргументованих документів, але не більше двох разів на рік.

 

1.4. У Порядку терміни вживаються у наступному значенні:

мешканці ОТГ  -  особи, які постійно зареєстровані та проживають на території міста Тальне, сіл Гордашівка, Соколівочка, Здобуток, Червоне, селищ Степна, Тарасівка,  відповідно до Закону України "Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання", інших нормативно-правових актів України;

члени сім’ї заявника  -  особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (ст. 3 Сімейного кодексу України);

матеріальна грошова допомога - це форма соціальної підтримки, що надається   мешканцю ОТГ (члену його сім’ї), який  потребує  допомоги у зв’язку скрутним матеріальним становищем,  зумовленим складними життєвими обставинами, і довела це право через надання відповідних документів.

складні життєві обставини - обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров'я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатності або можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті.

 

2. МЕХАНІЗМ  ПРИЗНАЧЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

2.1. Підставою для розгляду питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги є заява громадянина про надання йому (членам його сім’ї) грошової допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем.

            2.2. Заява про надання матеріальної допомоги приймається та реєструються  згідно затвердженої Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та разом з відповідними документами здається до Тальнівської міської ради.

2.4. До заяви про надання матеріальної допомоги громадяни додають наступні документи:

копію паспорту (1,2 сторінки, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) заявника ;

копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

копію пільгових посвідчень;

довідку про склад сім’ї ;

медичну довідку в разі хвороби (оригінал або копію);

довідки про доходи членів сім'ї за останні 6 місяців, що передують місяцю звернення (з місця роботи, навчання, Центру зайнятості - для непрацюючих, з податкової інспекції - для осіб, що займаються підприємницькою діяльністю, та ін.);

акт  обстеження житлово-побутових умов проживання;

інші документи, що підтверджують складні життєві обставини та необхідність в отриманні матеріальної допомоги, або документи із зазначенням конкретних соціально-побутових проблем, для вирішення яких звертається заявник;

дані про особистий рахунок заявника у відповідній банківській установі.

       Для призначення одноразової матеріальної допомоги на компенсацію коштів, витрачених на поховання померлих непрацездатних осіб не пенсійного віку:

особисту заяву громадянина;

копію паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання);

копію свідоцтва про смерть;

довідку про те, що заявник здійснив захоронення;

          копію трудової книжки померлого (у разі відсутності трудової книжки акт  обстеження матеріально – побутових   умов);

оригінал Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання;

дані про особистий рахунок заявника у відповідній банківській установі.

            2.5.  Після розгляду міським головою заява  з резолюцією передається  відповідальній особі для підготовки даного питання на черговому засіданні виконкому

2.6.  Рішення про призначення або відмову в наданні матеріальної допомоги   приймається виконавчим комітетом Тальнівської міської ради.

   2.7.  Матеріальна  допомога  перераховується на особистий рахунок заявника у відповідній банківській установі.

  2.8. Протягом 10 робочих днів після прийняття виконавчим комітетом рішення про надання матеріальної допомоги надсилається письмова відповідь заявнику.

3. РОЗМІР МАТЕРІАЛЬНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

3.1. Розмір матеріальної допомоги є диференційованим і визначається на підставі наданих документів про обсяги необхідних витрат з урахуванням статусу заявника, його майнового та сімейного стану.

 

4.ПІДСТАВИ ДЛЯ ВІДМОВИ В НАДАННІ МАТЕРІАЛЬНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

4.1. Підставою для відмови заявнику в наданні матеріальної допомоги є:

            неможливість, перешкоджання або відмова від проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, членів його сім'ї або осіб, які зареєстровані і фактично проживають разом із ним, внаслідок чого неможливо скласти акт обстеження, передбачений підпунктом 2.4. Порядку, або неможливо встановити джерело їх доходів;

подання заявником у заяві недостовірної або неповної інформації щодо себе, членів своєї сім'ї або осіб, які зареєстровані і фактично проживають разом з ним;

повторне звернення за матеріальною допомогою впродовж календарного року (крім виключних випадків та за наявності аргументованих документів).

4.2. В разі прийняття виконавчим комітетом рішення про відмову в наданні матеріальної допомоги заявнику надсилається письмове повідомлення із обґрунтуванням причини відмови.

 

В. о. керуючого справами виконкому                                                   А.П. Белінська

Додаток 2

до рішення виконкому Тальнівської міської ради

12.01.2017    №

 

Порядок відшкодування пільг на оплату житлово-комунальних послуг

(квартирна плата, плата за послуги водопостачання та водовідведення,

вивіз твердих побутових відходів) у межах норм, передбачених законодавством, учасникам бойових дій та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, які зареєстровані та проживають на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

1. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» затверджений відповідний Порядок, який визначає процедуру надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та категорію таких осіб. При цьому посвідчення учасника бойових дій і нагрудний знак особам, яким надано статус учасника бойових дій, видаються органами Міноборони, МВС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, а також органами соціального захисту населення за місцем їх реєстрації.

2. Згідно ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» особи, яким встановлять статус учасника бойових дій, зможуть звертатися до управління праці соціального захисту населення за місцем проживання для надання пільг з оплати за житлово-комунальні та інші послуги.

3. З 01 січня 2018 року до моменту офіційного отримання посвідчення учасника бойових дій АТО але не пізніше 31 грудня 2018 року учасники АТО та члени їх сімей мають право на 100 % відшкодування пільг на оплату послуг з квартирної плати (послуги надані КП «Наш Дім»), плати за послуги з водопостачання та водовідведення (послуги надані КП «Водоканал»), вивіз твердих побутових відходів (послуги надані ПрАТ «Комунальник»), у межах норм, передбачених законодавством, учасникам АТО та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, за рахунок коштів ОТГ. 

      До цієї категорії пільговиків у даному випадку відносяться :

      - учасники АТО та члени їх сімей до отримання статусу учасників бойових дій АТО;

      - члени сімей учасників бойових дій АТО (учасники АТО, які ще не отримали посвідчення учасника бойових дій АТО);

      - члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у ОТГ (які ще не отримали посвідчення члена сім’ї загиблого учасника бойових дій АТО).

3.1.  До членів сім’ї учасника АТО належать : дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особи, які знаходяться під опікою або піклуванням.

4. Для проведення розрахунку відшкодування пільг на оплату послуг з квартирної плати (послуги надані КП «Наш Дім»), плати за послуги з водопостачання та водовідведення (послуги надані КП «Водоканал»), вивіз твердих побутових відходів (послуги надані ПрАТ «Комунальник»), у межах норм, передбачених законодавством, учасникам АТО та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, за рахунок коштів ОТГ, заявникам, визначеним п. 3 даного Положення, необхідно подати в підприємства – КП «Наш Дім», КП «Водоканал» ПрАТ «Комунальник» та до підприємств, які надають відповідні послуги на території населених пунктів, які увійшли до складу Тальнівської ОТГ наступні документи : 

- заява про оформлення пільги;

- копії паспорта пільговика (стор. 1, 2 та сторінка, де зазначена остання реєстрація або зняття з реєстрації);

- копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

- оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї;

- оригінал та копія довідки про перебування у зоні АТО, видана керівництво військової частини  (наявні кутовий штамп та гербова печатка військової частини (органу, підрозділу), установи, закладу);

- копія свідоцтва про шлюб (при потребі);

- копія свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;

- додатково надаються копії документів (паспорта, ідентифікаційного номера) на кожну особу, зазначену в довідці про склад сім’ї, якщо дана особа є :

1) неодруженою повнолітньою дитиною пільговика, яка визнана інвалідом з дитинства І чи ІІ групи або інвалідом І групи;

2) непрацездатним батьком або матір’ю пільговика;

3) особою, яка знаходиться під опікою або піклуванням пільговика (з наданням копій документів, що підтверджують встановлення опіки чи піклування)

- копії інших документів при потребі.

5. Укласти договори з КП «Наш Дім», КП «Водоканал», ПрАТ «Комунальник» на відшкодування пільг на оплату житлово-комунальних послуг (квартирна плата, плата за послуги водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) та підприємствами, які надають відповідні послуги на території населених пунктів, які увійшли до складу Тальнівської ОТГ у межах норм, передбачених законодавством, учасникам АТО та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, які зареєстровані та проживають на території ОТГ у відповідності з  п. 3 даного Положення.

5.1. Вищеназвані підприємства до 10-го числа кожного місяця надають міськвиконкому реєстр пільговиків, визначених п. 3 даного Положення, із розрахунком оплати послуг з квартирної плати, плати за послуги з водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів, у межах норм, передбачених законодавством, учасникам АТО та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, за попередній місяць ( за виключенням інших пільг та компенсацій, які відшкодовуються державою);

5.2. відшкодування вартості наданих послуг проводиться за рахунок коштів ОТГ. 

В. о. керуючого справами виконкому                           А.П. Белінська