Попередити пошкодження об”єктів енергозбереження

 

Упродовж останніх років на тереторії Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго».

Виникає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередач, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанції та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а ще й неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та достроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому розрахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до всіх небайдужих жителів району з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозбереження, своєчасно повідомляти про усі виявлені пошкодження енергозбереження , а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії, або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати диспетчеру Тальнівського РЕМ за телефонами  3-09-63, 3-09-64, або  до поліції за номером 102.

Не будемо байдужими до нашої спільної з вами проблеми.

Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та порозуміння.

Повернутись