Випуск 2017

 

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

 Цими літніми днями відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11-их класів.23 червня 2017 року відбулись випускні бали в Тальнівському НВК та Соколівоцькій ЗОШ, 24 червня - в Тальнівській ЗОШ №2, 25 червня - в економіко-математичному ліцеї. Випускники отримали документ про здобуття середньої освіти. На зустріч із випускниками зібрались учні, педагоги, батьки. Прийшло чимало тальнівцівта жителів ОТГ, адже випускний – це подія для усієї об’єднаної територіальної громади та гостей. Вчорашні школярі отримують довгоочікувані атестати і роблять свій перший крок в доросле життя.Цього свята немає в жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Прощаючись зі школою, з учителем, залишаючи позаду тихий берег дитинства, надіються, що обов’язково повернуться, залишивши щиру подяку тим, хто дав їм знання, терпляче спостерігаючи, як малеча стає дорослими людьми.

Як заведено, випускники прийшли до храму святих апостолів Петра і Павла, де їх зустрів настоятель отець Михайло Василюк.

Для випускників був відслужений молебень. Після чого отець Михайло привітав випускників з радісним і в ту ж хвилину сумним днем, днем коли кожен з них стає на власний життєвий шлях, де потрібно буде приймати важливі рішення, і давати за свої вчинки відповідь. Священик закликав щоб ніхто ніколи не забував про Бога і про дорогу до храму, як би не було тяжко на цьому шляху ніколи не печалитись, а вірити, що Господь допоможе і Він з нами. Далі все продовжувалося на шкільному майданчику. В цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Навіть природа цього дня скорегувала свої плани і вирішила не псувати випускникам свята.

Далі церемонія продовжилась покладанням квітів до пам'ятників. Після чого у залі районного будинку культури випускники слухали напутні слова директорів шкіл, начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, вчителів, батьків та отримали атестати.

 Випускники теж не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.  Прощалися зі своїм безтурботним дитинством. Нехай вони будуть щасливі – випускники 2017!

Повернутись