Увага! Слизька дорога!

«Увага! Слизька дорога!

До уваги автомобілістів:

         - На слизькій дорозі не гальмуйте різко, це не тільки марно, але й небезпечно. Різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше — до втрати керованості. Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною, педаллю акселератора користуйтеся дуже обережно, плавно, м'яко. Не робіть різких рухів кермом.

- При русі на мостах будьте особливо уважні. Крижана кірка на цих ділянках дороги з'являється раніше, ніж всюди, а зникає пізніше. У цих зонах уникайте різких рухів кермом, газом, гальмами.

-На слизькій дорозі краще уникати різких маневрувань і обгонів. При русі на підйом вибирайте таку передачу, щоб не доводилося переключатися до повного завершення підйому. Під час спуску не натискайте на педаль зчеплення, при керуванні авто на швидкості плавно гальмуйте.

- Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ, знижуйте швидкість до мінімуму.

До уваги пішоходів:

- Не виходьте без потреби на вулицю. Особливо краще залишитися вдома людям похилого віку.

- Прогулянки вагітних жінок в ожеледицю без супроводження - небезпечні для здоров’я.

- Кращими для льоду є підошви з мікропористої чи іншої м’якої основи та без великих каблуків.

- Ходіть не поспішаючи. Ноги злегка розслабте у колінах. Ступаючи на всю підошву.

- Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги.

- Не перебігайте проїжджу частину дороги».

 

Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації

 

Повернутись