Детальний план території з розміщенням будівель торгівлі по вулиці Перемоги, 13а

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації –

Детальний план території

з розміщенням будівель торгівлі по вул. Перемоги, 13а

в м.Тальне Черкаської області

      Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», 19 лютого 2016 року о 14 годині у м.Тальне по вул. Перемоги,13 (білямагазину «Атозапчастини») відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території з розміщенням будівель торгівлі по вул. Перемоги, 13а в м. Тальне Черкаської області.

         Проект детального плану території розроблений КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради на замовлення ФОП Отроха Олександра Олександровича, на підставі рішення Тальнівської міської ради № 65/6-2 від 10.07.2015 року.

         З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в каб. 208 Тальнівськоїміської ради за адресою: вул. Соборна, 30б, (тел. 3-09-36) у вівторок та четвер з 14 до 17 години та на офіційній інтернет-сторінці Тальнівськоїміської ради (talnern. gov.ua) в розділі «Розвиток міста».

Відповідальна особа - секретар міської ради Топтун Ірина Олександрівна.

Детальний план