Розпорядження Про проведення громадського обговорення проектів рішень добровільного обєднання територіальних громад

ТАЛЬНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 19.08.2016р.                                           № 77 – Р

м. Тальне

 

Про проведення громадського обговорення

проектів рішень добровільного об’єднання

територіальних громад

 

Відповідно до Положень Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Тальнівської міської ради від 03.11.2015р. № 70/6-2(5), частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  керуючись п.п.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.  Провести громадське обговорення в період з 19.08.2016р. по 08.09.2016р. підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання Тальнівської, Гордашівської, Соколівоцької, Здобутківської територіальних громад в Тальнівську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Тальне.

2. В рамках громадського обговорення відповідальним за збір пропозицій від мешканців територіальної громади призначити Дімітрову Ларису Іванівну, заступника міського голови.

3. Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреса мешканця та зазначення його думки щодо ініціативи добровільного об’єднання громад.

4. Провести обговорення даного питання депутатами Тальнівської міської ради з мешканцями міста на закріплених виборчих округах, на підприємствах та установах.

5. Розмістити на офіційному сайті Тальнівської міської ради інформацію щодо громадського обговорення проектів рішень щодо добровільного об’єднання громад.

6. Провести 08.09.2016 року аналіз проведення громадського обговорення на засіданні виконавчого комітету Тальнівської міської ради, спільному засіданні постійних комісій міської ради та за підсумками громадського обговорення винести питання щодо схвалення підготовлених проектів рішень про добровільне об’єднання сесією Тальнівської міської ради.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                         І.О.Топтун