Нагороди міста

 

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 21.07.2005р.                                           № 135

м.Тальне

 

Про створення системи

нагород міста Тальне

 

 

З нагоди 855-річчя Тального, керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення громадськості міста, лист Української Академії геральдики, товарного знаку та логотипу № 115 від 01.04.2005р., виконком міської ради

в и р і ш и в :

 

1. Для вшанування особистих заслуг громадян, колективів, організацій, установ у громадсько-політичному житті міста, розвитку економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту створити власну систему нагород із символікою міста.

         Заснувати відзнаки Тальнівської міської ради:

- нагрудний знак „Почесний громадянин міста”;

- медаль „Відзнака”;

- Кубок міської ради.

2. Затвердити Положення нагрудного знаку „Почесний громадянин міста”, медалі „Відзнака”, Кубка міської ради (додатки №№ 1-3).

3. Забезпечити фінансування виготовлення нагород.

4. Підготовку матеріалів на засідання виконавчого комітету, організаційне забезпечення з нагородження відзнаками Тальнівської міської ради здійснюють спеціаліст ІІ категорії, спеціаліст з питань методично-організаційної роботи міської ради Проценко С.Є., спеціаліст ІІ категорії, спеціаліст з культурно-освітньої роботи міської ради Харченко Л.М.     

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дімітрову Л.І.

 

 

 

    Міський голова                                    О.Ф.Біленко

 

 

 

Додаток № 3

до рішення виконкому

№ 135 від 21.07.2005р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО КУБОК ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Кубок Тальнівської міської ради засновано для нагородження команд, сформованих на базі підприємств, організацій, установ з гравців, які проживають, працюють, навчаються на території Тальнівського району і які посіли перше місце та стали переможцями у відкритому чемпіонаті міста з волейболу серед чоловіків.

 

ІІ. ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ

 

Нагородження Кубком Тальнівської міської ради здійснюється за розпорядженням міського голови на основі підсумків відкритого чемпіонату.

Вручення Кубка Тальнівської міської ради проводиться по закінченні чемпіонату в урочистій обстановці.

Кубок Тальнівської міської ради з волейболу, як правило, вручає міський голова. За уповноваженням міського голови Кубок може вручати заступник міського голови або секретар міської ради.

Нагородженій Кубком команді вручається грошовий приз, розмір якого визначається кошторисом витрат на проведення чемпіонату міста з волейболу.

 

ІІІ. ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ

 

Кубок Тальнівської міської ради є перехідним. Він зберігається в команді-переможниці до наступного відкритого чемпіонату міста з волейболу.

У разі втрати (псування) Кубка Тальнівської міської ради дублікат виготовляється за кошти нагородженого. Як виняток, дублікат може бути виданий безкоштовно за умови, що нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) Кубка.

 

 

Секретар виконкому                             О.В.Котенко

 

                                                                                                                 Додаток № 1

до рішення виконкому

№ 135 від 21.07.2005р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДЗНАКУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

„ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА ТАЛЬНЕ”

 

 

I.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

 Відзнака Тальнівської міської ради „Почесний громадянин міста Тальне” заснована для вшанування особистих заслуг громадян у громадсько-політичному житті міста, розвитку економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту.

 Відзнакою „Почесний громадянин міста Тальне” нагороджуються громадяни міста, які відповідно рішення виконкому Тальнівської міської ради занесені до Книги Пошани міста Тальне і на момент відзначення постійно проживають на території міста.

 Нагороджений відзнакою „Почесний громадянин міста Тальне” іменується почесним громадянином міста Тальне.

 Відзнака Почесний громадянин міста Тальне має нагрудний знак „Почесний громадянин міста Тальне”.

 

II. ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ

 

 Нагородження відзнакою Тальнівської міської ради „Почесний громадянин міста Тальне” проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради за поданням Комісії з нагородження відзнаками Тальнівської міської ради.

 Вручення відзнаки проводиться в обстановці урочистості і гласності. Нагрудний знак „Почесний громадянин міста Тальне” вручається нагородженому особисто, перед врученням оголошується рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження.

 Нагрудний знак, як правило, вручає міський голова. За уповноваженням міського голови нагрудний знак може вручати заступник міського голови або секретар міської ради.

 Особам, яким присвоєна відзнака „Почесний громадянин міста Тальне” разом з нагрудним знаком, вручається посвідчення про нагородження, а також грошовий подарунок, розмір якого щорічно затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.

 

 

III. ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ

 

 Відзнаку Тальнівської міської ради „Почесний громадянин міста Тальне” носять на правому боці грудей.

 У разі втрати (псування) нагрудного знака „Почесний громадянин міста Тальне” або посвідчення про нагородження дублікат не видається. Його може бути видано, як виняток, лише за умови, що нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) за кошти нагородженого, або безкоштовно на розсуд Комісії з нагородження відзнаками Тальнівської міської ради.

Атрибути відзнаки Почесний громадянин міста Тальне можуть бути передані музейним закладам, для тимчасового експонування.

Носіння нагрудного знака „Почесний громадянин міста Тальне” особою, яка не має на те права, а так само їх привласнення, або вчинення інших незаконних дій щодо відзнаки тягнуть встановлену законодавством відповідальність. 

 

 

Секретар виконкому                             О.В.Котенко

 

 

 

Додаток № 2

до рішення виконкому

№ 135 від 21.07.2005р.

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДЗНАКУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ –

 МЕДАЛЬ „ВІДЗНАКА”

 

І. Загальні положення.

Відзнака Тальнівської міської ради медаль „Відзнака” заснована для вшанування заслуг творчих колективів, підприємств, установ, організацій у громадсько-політичному житті міста, розвитку економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, благодійництва.

Відзнакою Тальнівської міської ради - медаль „Відзнака”  нагороджуються творчі колективи, підприємства, установи, організації міста з нагоди їх ювілеїв відповідно рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради за поданням комісії з нагородження відзнаками.

 

ІІ. Порядок вручення.

Вручення медалі „Відзнака” проводиться в обстановці урочистості і гласності. Вручає її, як правило, міський голова. За уповноваженням міського голови медаль може вручати заступник міського голови, секретар міської ради або депутат міської ради.

Колективам, підприємствам, організаціям, установам, творчим колективам, які нагороджені медаллю „Відзнака”, разом з медаллю вручається Грамота виконавчого комітету міської ради. Перед врученням медалі оголошується рішення виконкому Тальнівської міської ради.

Медаль відзнака та супроводжуючі атрибути приймають представники творчих колективів, підприємств, установ, організацій.

 

ІІІ. Порядок зберігання.

Нагороджені медаллю „Відзнака” мають право розміщувати збільшені макети медалі в адміністративних приміщеннях, музеях, кімнатах трудової слави, а органи преси – відтворювати зображення медалі в періодичних виданнях.

В разу реорганізації нагородженого підприємства, установи, організації, творчого колективу медаль „Відзнака” може бути збережена за наступником.

В разі ліквідації нагородженого підприємства, установи, організації, творчого колективу медаль „Відзнака” підлягає поверненню у Тальнівську міську раду або з її дозволу передана в музей для експонування і зберігання.

У разі втрати (псування) медалі „Відзнака” дублікат не видається.

 

 

 

Секретар виконкому                             О.В.Котенко

 

 

 

                                      

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 25.07.06                                         № 157

м.Тальне

 

Про затвердження Положення

про медаль „За заслуги перед містом”

 

 

 

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням виконкому Тальнівської міської ради № 135 від 21.07.05 „Про створення системи нагород міста Тальне”, виконком міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Для вшанування особистих заслуг громадян перед громадою міста заснувати медаль „За заслуги перед містом”.

2. Затвердити Положення про медаль „За заслуги перед містом” (додаток № 1).

3. Затвердити опис медалі  „За заслуги перед містом” (додаток № 2).

4. Забезпечити фінансування виготовлення нагород.

5. Підготовку матеріалів на засідання виконавчого комітету, організаційне забезпечення з нагородження відзнаками Тальнівської міської ради здійснюють спеціаліст ІІ категорії, спеціаліст з питань методично-організаційної роботи міської ради Проценко С.Є., спеціаліст ІІ категорії, спеціаліст з культурно-освітньої роботи міської ради Харченко Л.М.     

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дімітрову Л.І.

 

 

    Міський голова                                    О.Ф.Біленко

 

 

 

Додаток № 1

до рішення виконкому

№ 157 від 25.07.06

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО МЕДАЛЬ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

„ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МІСТОМ”

 

I.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 Медаль Тальнівської міської ради „За заслуги перед містом” заснована для нагородження громадян за видатні особисті заслуги перед громадою міста в галузі будівництва, економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність. Медаллю „За заслуги перед містом” нагороджуються громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства.

 

II. ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ

 Нагородження медаллю Тальнівської міської ради „За заслуги перед містом” проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради з ініціативи органів місцевого самоврядування, трудових колективів, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, окремих громадян.

Вручення медалі проводиться в обстановці урочистості і гласності. Медаль вручається нагородженому особисто, перед врученням оголошується рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження.

 Медаль, як правило, вручає міський голова. За уповноваженням міського голови медаль може вручати заступник міського голови або секретар міської ради.

 Особам, які нагороджені медаллю, вручається посвідчення про нагородження, а також грошова винагорода, розмір якої щорічно визначається рішенням виконавчого комітету міської ради.

 

III. ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ

 Медаль Тальнівської міської ради „За заслуги перед містом” носять на правому боці грудей.

 У разі втрати (псування) медалі або посвідчення про нагородження дублікат не видається. Його може бути видано, як виняток, лише за умови, що нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) за кошти нагородженого.

Медаль „За заслуги перед містом” може бути передана музейним закладам для тимчасового експонування.

Носіння медалі „За заслуги перед містом” особою, яка не має на те права, а так само її привласнення або вчинення інших незаконних дій щодо медалі тягнуть за собою встановлену законодавством відповідальність.

 

 

   Секретар міської ради                                 О.А.Карман

 

Додаток № 2

до рішення виконкому

№ 157 від 25.07.06

 

 

 

О П И С

медалі  „За заслуги перед містом”

 

Медаль „За заслуги перед містом” виготовляється з міді, з позолоченим покриттям і являє собою рівносторонній хрест із заокругленими кінцями. Сторони хреста покриті темно-червоною емаллю. На верхньому кінці медалі розміщено дужку у вигляді вінка з дубового листя.

Посередині медалі – круглий мадальйон з рельєфним зображенням герба міста Тальне. Медальйон обрамлено двома пружками, між якими по колу на білому тлі – напис „За заслуги перед містом”.

Пружки, напис, вінок – позолочені.

Розмір медалі – 90 х 45мм.

Медаль за допомогою кільця з’єднується з прямокутною колодкою, обтягнутою шовковою стрічкою жовто-блакитного кольору. Ширина стрічки – 15мм.

На зворотному боці колодки – гвинт для прикріплення медалі до одягу.

 

 

     Секретар міської ради                                   О.А.Карман

 

 

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 04. 12. 2007р.                               № 388

м.Тальне

 

Про затвердження Положення

 про відзнаку «Людина року»

 

 

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням виконкому Тальнівської міської ради  № 135 від  21.07.05 «Про створення системи нагород міста Тальне», виконком міської ради

в и р і ш и в :

 

1. Для вшанування особистих заслуг громадян перед громадою міста, які здійснили особистий внесок в соціальний та економічний розвиток міста, у громадсько-політичне життя міста, розвиток економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, благодійництва заснувати відзнаку «Людина року».

2. Затвердити Положення відзнаки «Людина року»  (додаток № 1).

3. Затвердити опис відзнаки «Людина року» (додаток № 2).

4. Забезпечити фінансування виготовлення нагород.

5. Підготовку матеріалів на засідання виконавчого комітету, організаційне забезпечення з нагородження відзнакою «Людина року» Тальнівської міської ради здійснює спеціаліст І категорії, спеціаліст з культурно-освітньої роботи міської ради Харченко Л.М.     

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дімітрову Л.І.

 

 

    Міський голова                                    О.Ф.Біленко

 

 

Додаток № 1

до рішення виконкому

№  388 від 04. 12.2007р.

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДЗНАКУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ –

 «ЛЮДИНА РОКУ»

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Відзнака Тальнівської міської ради - «Людина року» заснована для відзначення громадян, які здійснили особистий внесок в соціальний та економічний розвиток міста, у громадсько-політичне життя міста, розвиток економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, благодійництва.

Відзнакою Тальнівської міської ради – «Людина року»   нагороджуються особи, які внесли значний вклад в соціальний та економічний розвиток міста, у громадсько-політичне життя міста, розвиток економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, благодійництва відповідно рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради за поданням комісії з нагородження відзнаками.

 

ІІ. ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ.

Нагородження відзнаки «Людина року» проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради з ініціативи органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських організацій, окремих громадян.

 Вручення відзнаки проводиться в обстановці урочистості і гласності. Відзнака «Людина року» вручається нагородженому особисто, перед врученням оголошується рішення виконкому Тальнівської міської ради.

 Вручає її, як правило, міський голова. За уповноваженням міського голови відзнаку може вручати заступник міського голови, секретар міської ради або депутат міської ради.

 

ІІІ. ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ.

Нагороджені відзнакою «Людина року»  мають право розміщувати її в адміністративних приміщеннях, музеях, кімнатах трудової слави, на  організаціях, підприємствах та інших закладах, а органи преси – відтворювати зображення відзнаки в періодичних виданнях.

У разі втрати (псування) відзнаки «Людина року», дублікат не видається. Його може бути видано, як виняток, лише за умови, що нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) за кошти нагородженого.

 

 

 

    Міський голова                                    О.Ф.Біленко

 

 

 

 

Додаток № 2

до рішення виконкому

№ 388 від 04. 12.2007р.

 

 

 

ОПИС

відзнаки Тальнівської міської ради

 «Людина року»

                         

 

Відзнака Тальнівської міської ради «Людина року» - приз на гранітному камені.

Параметри каміння:

медаль: метал – латунь Л63, товщина обойми 4мм, покриття – позолота, фарби акрилові, за замовленням.

Оформлення: метал – латунь, Л63, нанесення – позолота.

 

 

 

 

    Міський голова                                    О.Ф.Біленко